Motorolerių vairuotojams nuo policijos pareigūnų pasprukti nepavyko

2023 m. vasario 26 d. apie 15.00 val. Tauragės r., Lauksargių sen., Šakių k., policijos pareigūnai pastebėjo motoroleriais važiuojančius du asmenis. Nuspręsta minėtų motorolerių vairuotojus sustabdyti ir juos patikrinti.

Vienas iš vairuotojų pakluso pareigūnų reikalavimui sustoti, tačiau kitas padidino greitį ir spruko laukais. Nuo pareigūnų sprunkantis vairuotojas, įvažiavęs į šlapią pievą, pradėjo joje klimpti. Pareigūnui išlipus iš tarnybinio automobilio ir bandant sulaikyti bėglį, pastarasis staiga išvažiavo iš pievos, padidino greitį ir nuvažiavo tolyn. Persekiojimui buvo pasitelktas dar vienas ekipažas. Bėglys sulaikytas Tauragės r., Stirbaitytės k.

Paaiškėjo, kad reikalavimui sustabdyti transporto priemonę, nepakluso vyras, gim. 1991 m., kuris nėra įgijęs teisės vairuoti, o motoroleris nėra įregistruotas, neapdraustas ir jam neatlikta privalomoji techninė apžiūra. Ant motorolerio buvo pritvirtinti ne tai transporto priemonei išduoti numerio ženklai.

Kitas vairuotojas, gim. 1999 m., taip pat nebuvo įgijęs teisės vairuoti. Jo motoroleris taip pat neįregistruotas, neapdraustas ir jam neatlikta techninė apžiūra, prie motorolerio pritvirtinti ne tai transporto priemonei išduoti numeriai.

Už gausybę pažeidimų vyrai patraukti administracinėn atsakomybėn.

Tauragės AVPK inf.