Mušė žmonas, sugyventines, poilsiautojus

domestic-violencePer savaitgalį policijos pareigūnai gavo 5 pranešimus apie smurtą namuose ir viešoje vietoje.

Artimųjų, pažįstamų ir nepažįstamų užpuolikų smūgius teko atlaikyti 4 moterims ir 3 vyrams. Visų jų skriaudėjai – 8 vyrai.
Usėnų sen. Reizgių k. gyventojas 39-erių A.Š. nurodė, kad liepos 17 d. jo pažįstamas G.J. sumušė jo brolį V.Š. 37 m. nukentėjusysis gydomas ligoninės reanimacijos skyriuje. Įtariamasis dar ieškomas.

Šeštadienio vakare, apie 21.30 val., namuose Šilutėje siautėjo 45-erių V.K. Vyras sumušė savo žmoną 36-erių G.K., kuri gydoma ambulatoriškai.

Sekmadienį, vidury baltos dienos, Šilutėje 72 m. Z.R. kumščiais auklėjo savo 28 m. sugyventinę I.B. Ir šiai moteriai medikai skyrė ambulatorinį gydymą.

O Vainute nuo smurtautojo 34 m. M.J. kumščių nukentėjo ne tik jo žmona 33 m. I.J., bet ir 53-ejų uošvė L.G. Vyras savo moteris mušė vėlų sekmadienio vakarą, apie 23 val. ir tuo metu buvo blaivus – tai nustatė pareigūnai. Įtariamasis sulaikytas.

30-metis L.P. ir metais vyresnis jo draugas A.J. sekmadienio naktį buvo sumušti Rusnėje, prieplaukoje šalia Atmatos upės. Čia keturi nepažįstami jaunuoliai juos sumušė ir apiplėšė.

Užpuolikai pavogė L.P. telefoną, automobilį „Audi A4“, kuris vėliau rastas Rusnėje sudaužytu priekiniu stiklu ir sulankstytomis vairuotojo durelėmis. Dingo ir automobilyje buvusi piniginė su asmens tapatybės kortele ir grynaisiais pinigais, kiti daiktai. A.J. pasigedo dviejų meškerių ir kitų žvejybinių daiktų. Kartu buvęs 30-metis R.K. irgi neteko rankinės su pinigine, grynųjų pinigų, asmens dokumentų, šešių meškerių, buto ir automobilių raktų.

L.P. dėl galvos sumušimo gydomas ambulatoriškai, įtariamieji ieškomi.