Mušeika siautėjo policijos automobilyje

radviliskio-savivaldybes-dovana-policijai-trys-automobiliai-53d7a6dd8442cŠilutės rajono policijos patrulis G.P. su patrule E.G., važinėdami Šilutės mieste ir rajone, buvo iškviesti malšinti tarp tėvo ir sūnaus kilusio konflikto. Apie 20 val. pareigūnai nuvyko į iškvietimo vietą ir rado kieme išmėtytus daiktus bei du besigrumiančius žmones. Vienas iš besistumdančiųjų buvo blaivus, o antrasis – apsvaigęs.

Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad tėvas R.G. bandė nuraminti neblaivų savo sūnų R.G., kuris keikėsi, draskėsi ir bandė suduoti tėvui.

Policininkai reikalavo nusiraminti agresyviai besielgiantį R.G., tačiau pastarasis į jokį reikalavimą nereagavo.

Kadangi R.G. buvo neblaivus, agresyvus ir kėlė grėsmę savo tėvui, todėl buvo nuspręsta išvežti jį į policijos komisariatą. Panaudojus imtynių veiksmus ir specialiąsias priemones R.G. šiaip ne taip buvo įsodintas į tarnybinį automobilį. Tačiau ir jame nepaliovė elgtis agresyviai.

Tarnybiniame automobilyje vyras trankė langų stiklus, spardė ir ištepė salono apdailos detales, nulaužė automobilio salono durų rankenėlę.

R.G. vis tiek buvo pristatytas į Šilutės r. policijos komisariatą. Tą vakarą jam buvo nustatytas 2,24 promilių girtumas.

Automobilio apgadinimas buvo įvertintas 400 litų. Vyras prisipažino padaręs jam inkriminuojamas nusikalstamas veikas ir tikino, jog gailisi, kad taip siautėjo patrulių automobilyje.

Chuliganas padarytą žalą atlygino. Teismas jam skyrė 8 mėnesių laisvės apribojimo bausmę.
Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.