MŪSŲ TIKSLAS – BŪTI KASDIENIU JŪSŲ ŪKIO PARTNERIU!

Zemes ukio tarnyba naujas biurasLietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba jau trečią dešimtmetį kuria ir plėtoja visą šalį apimančią žemės ūkio konsultavimo sistemą. Siekia, kad žemdirbiams būtų prieinama informacija ir paslaugos, kurios skatina ūkiuose diegti inovacijas, užtikrina efektyvų technologijų taikymą ir atitikimą keliamiems reikalavimams.

Pusšimtyje Konsultavimo biurų, įsteigtų visoje Lietuvoje, dirba daugiau nei 400 darbuotojų. Konsultuojama ūkio apskaitos, ekonomikos, augalininkystės, gyvulininkystės, miškininkystės, darbų saugos klausimais, vykdomi periodiniai žemdirbių mokymai.

LŽŪKT Šilutės r. konsultavimo biure šiuo metu dirba šešios patyrusios konsultantės, konsultuojančios  ūkio apskaitos, ekonomikos bei gyvulininkystės klausimais.

Ūkio apskaitos paslaugas teikia Zofija Plauškaitė, Rita Rutkauskienė, Aldona Čėsnienė, Simona Brokoriūtė, Aurelija Pavernikaitė – konsultantės akredituotos, nuolat keliančios savo profesinę kvalifikaciją, puikiai išmanančios žemės ūkio apskaitos specifiką.

Ūkininkams labai svarbu, kad jų duomenys būtų apsaugoti. Galime Jus nuraminti, visi ūkių apskaitos duomenys yra archyvuojami LŽŪKT interneto serveriuose, užtikrintas jų saugumas ir konfidencialumas. Apskaitos tvarkymo paslauga apdrausta civilinės profesinės atsakomybės draudimu.

Į Šilutės rajono konsultavimo biurą dėl apskaitos gali kreiptis ne tik stambius ūkius turintys ūkininkai, bet ir tie ūkininkai, kurių ūkiuose finansinių operacijų nėra daug, bet jie yra PVM mokėtojai, turi deklaruoti pajamas ir sumokėti gyventojų pajamų mokestį.

Jei planuojate pasinaudoti Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos parama, ūkio apskaitos konsultantė Simona Brokoriūtė parengs Jums verslo projektą, užpildys paraišką ES paramai gauti, administruos projektą jo įgyvendinimo metu. Verslo planai yra rengiami specializuota, nuolat atnaujinama ir vieninga kompiuterine programa, užtikrinančia klientų duomenų saugumą.

Norint, kad laikomi gyvuliai būtų sveiki ir produktyvūs, reikia pasirūpinti jų gerove, įsitikinti, kad jiems duodamas pašaras subalansuotas ir atitinkantis jų poreikius. Gyvulininkystės konsultantė ir biuro vadovė Ina Edita Kuzmienė įvertins ūkyje turimų pašarų kiekį ir kokybę, išanalizuos skirtingų gyvulių grupių produktyvumą ir poreikius, parengs šėrimo planą. Be to, konsultantė stebės gyvulių produktyvumo kitimą, analizuos priežastis ir ras kritinius taškus, dėl kurių nepasiekiamas lauktas rezultatas. Ji pateiks išvadas ir rekomendacijas, kaip išvengti šėrimo klaidų užtikrinant santykį tarp gyvulių sveikatingumo, produktyvumo didinimo ir ekonomiško pašarų panaudojimo.

Esant poreikiui žemdirbius aptarnauja skirtingų specializacijų konsultantai iš kitų šalies rajonų.

Laukiame Jūsų LŽŪKT Šilutės r. konsultavimo biure – M.Jankaus g. 8, tel. (8 441) 52 615.

Dirbame, kad Jums būtų lengviau!