„Muzikos paletė“ švenčia 3 metukų gimtadienį

muzikos paleteGruodžio pabaiga yra tas laikas, kuomet 3 metukų sukaktį mini šilutiškių pamėgtas trio – į dainuojamosios poezijos klubą „Muzikos paletė“ susibūrę Žydrė Adomaitienė, Liuda Kašėtienė ir Adolfas Nausėda.

Prisimindami 2011-aisiais kilusią iniciatyvą, dainininkai pasakoja, jog idėjos susiburti į klubą autorius buvo A.Nausėda. „Žinojau, kad rajone yra daug dainuojančių ir muzikuojančių žmonių, todėl norėjosi, kad jie susiburtų, turėtų vietą, kur galėtų ateiti, pasidalinti žiniomis ir idėjomis“, – sako A.Nausėda.

Jo idėjai pritarė Ž.Adomaitienė ir L.Kašėtienė, tad netrukus trijulė jau rengė bendrus pasirodymus.

Per tuos metus surengta daug koncertų ne tik Šilutėje, bet ir seniūnijose, ir kituose šalies miestuose, dalyvauta įvairiuose respublikiniuose festivaliuose. Kasmet šilutiškiai mielai dalyvauja ir Vaiko širdies asociacijos renginiuose, o pastaruoju metu kartu su renginių vedėju Marijumi Budraičiu pradėjo koncertus Lietuvos dvaruose, kur renkasi ypač solidi publika.

Muzikai apgailestauja, kad savų patalpų neturi iki šiol, tad repetuoti renkasi Šilutės kultūros ir pramogų centre. Neturi klubo nariai ir mobilios aparatūros, jei tokią turėtų, galėtų surengti daugiau koncertų.
„Tokia aparatūra kainuoja 15-20 tūkstančių litų, tad kad ją įsigytume, reikėtų rasti daugiau rėmėjų“, – sako A.Nausėda.

Dainininkai kviečia į klubą ateiti jaunimą ir kitus muzikuoti bandančius šilutiškius. O pirmadienį, 17.30 val., šilutiškius jie kviečia į Kultūros ir pramogų centrą, kur kartu su M.Budraičiu surengs jau tradicija tapusį renginį „Pavakarokim…“