„Myliumuzika.lt” topuose toliau karaliauja SEL + AUDIO nauja dainos versija!

Martin Lu sukūrė SEL dainis "Aš žiūriu į tave, pasauli" dainos remiksą. / Youtube.com nuotr.Jau trečiąjį šių metų mėnesį „Myliumuzika.lt” sąrašo viršuje nepajudinamai laikosi grupės SEL daina „Aš žiūriu į tave, pasauli“, sukurta praeitų metų pabaigoje.

Tą atspėjo ir „Šilutės naujienų” bei portalo „Myliumuzika.lt” konkurso nugalėtojas Tomas RIMŠEVIČIUS.

Jis taip pat tiksliai įvardijo visą „Myliumuzika.lt” kovo mėnesio trejetuką!

Vaikinas laimėjo Andriaus Mamontovo CD „Elektroninis dievas”.

Konkurse šį mėnesį dalyvavo 15 dalyvių.

Netrukus – naujas konkursas. Sekite naujienas!

Kovo mėnesio TOPAS:

1. SEL – Aš žiūriu į tave pasauli
2. Natalija Bunkė – Širdis ant balto sniego
3. Jazzu ir Leon Somov – Sugalvok norą (nauja)
4. Džordana Butkutė – Tylios mintys
5. Mino – Netobulas angelas
6. Soliaris ir Mario Basanov – Stok (nauja)
7. Donatas Montvydas – Nenuleisk akių (Eurovizija 2012, lietuviška versija) nauja
8. „Pikaso“ – Aš kaip ir tu
9. Mantas – Melagė
10. Rūta Ščiogolevaitė – Your song (nauja)
11. Ieva Narkutė ir Ovidijus Jucys – Vanduo
12. Julija Jačėnaitė ir Marijonas Mikutavičius – Gera diena
13. Agnietė – Pasaka
14. „Pinup Girls“ – Cirkas
15. Eglė Jakštytė – Apie tave (nauja)
16. Lauris Reiniks – Aš bėgu
17. „Kas nupaišė žvaigždes“ ir Eva – Kur bebūtum tu (nauja)
18. „MuseIQ“ – Bout you (nauja)
19. „Biplan“ – Meilė (nauja)
20. Vudis ir „Dar“ – Home (Eurovizija 2012)

Iš klausomiausiųjų penketuko neiškrito ir Natalijos Bunkės žiemiška daina „Širdis ant balto sniego“, Džordanos Butkutės – „Tylios mintys“ bei Mino  – „Netobulas angelas“.

Aukštą – trečiąją vietą – kovo mėnesį pavyko užimti mėnesio pradžioje išleistai geriausia metų atlikėja M.A.M.A. apdovanojimuose pripažintos Jazzu ir jos scenos partnerio Leon Somov dainai „Sugalvok norą“. Ją sparčiai vejasi ir Soliario nauja daina „Stok“, sukurta nauju stiliumi su kompozitoriaus Mario Basanov pagalba.

Kovo pabaigoje pasirodė Donato Montvydo dainos, su kuria jis atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“, lietuviška versija – „Nenuleisk akių“. Jau tą pačią dieną ši daina papuolė į Myliumuzika.lt klausomiausių dešimtuką. Tikėtina, kad greitai ji užims  kur kas aukštesnę poziciją.

Na, o dešimtojoje vietoje įsitaisė Rūtos Ščiogolevaitės daina „Your song“ iš kovo mėnesį jos išleisto albumo „Rūta. Tai – gyvenimas/ Just life“. Rūta prisipažino, kad būtent šią dainą ji parašė savo mylimajam Elvinui Dandeliui.

Į Myliumuzika.lt dvidešimtuką kovo mėnesį pateko daugiau naujovių – net trys dainos dainuojamos duetu: Ievos Narkutės ir Ovidijaus Jucio daina „Vanduo“, Julijos Jačėnaitės ir Marijono Mikutavičiaus daina „Gera diena“ bei Justino Stočkaus (iš grupės „Kas nupaišė žvaigždes“) ir Evos nauja daina „Kur bebūtum tu“.

Iš kovo mėnesį dienos šviesą išvydusių dainų į Myliumuzika.lt dvidešimtuką papuolė Eglė Jakštytės daina „Apie tave“, grupės „MuseIQ“ su jos lyderiu Beissoul nauja daina „Bout you“ ir pavasariška „Biplan“ daina „Meilė“.

Paklausykite ir įvertinkite juknaitiškio Martyno Liulio-Martin Lu populiariausios kovo mėnesio SEL dainos „Aš žiūriu į tave, pasauli” naują versiją:

Silutes naujienu LOGO