Naktį šeši vyrai pagrobė šilutiškę

retinch com nuotrOperatyvių policijos pareigūnų veiksmų dėka, šiąnakt Šilutės rajone pagrobta moteris buvo išlaisvinta greičiau nei per valandą, sulaikyti visi nusikalstamą veiką įvykdę asmenys.

Policija praneša, kad naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį keturi vyriškiai įsiveržė į trisdešimtmetės šilutiškės S.G. namus.

Viename atokesnių Saugų seniūnijos kaimų gyvenanti moteris prievarta automobiliu buvo išgabenta iš namų nežinoma kryptimi. Apie pagrobimą policijai pranešė šilutiškės artimieji.

Policijos budėtojas apie įvykį nedelsiant informavo Šilutės rajono keliuose dirbančius pareigūnus, apie galima pagrobėjų judėjimo kryptį taip pat buvo įspėti Rietavo policijos pareigūnai.

Jau maždaug po valandos bendros Šilutės ir Rietavo policijos pajėgos organizavo nusikaltimo vykdytojų sulaikymą – automobilis sustabdytas Rietavo centre, sulaikyti šeši juo važiavę vyriškiai.

Kaip netrukus paaiškėjo du iš jų pagrobta moteris pažinojo. Visi sulaikyti asmenys buvo pristatyti į policijos komisariatą. Pirminiais duomenimis moteris pagrobimo metu nenukentėjo.

Dėl įvykio Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas, šiuo metu atliekami tolesni procesiniai veiksmai.

Apie šį įvykį plačiau skaitykite rytojaus laikraštyje.