Naktinis trileris Šilutėje: net ir po galingo smūgio į medį vairuotojas įnirtingai priešinosi

Pasipriešinimas pareigūnams, gaudynės naktinės gatvėmis, galingas smūgis į medį ir vėl pasipriešinimas. Taip trumpai galima nupasakoti tai, kas naktį iš penktadienio į šeštadienį vyko Šilutėje. Po incidento vienas žmogus atsidūrė ligoninėje.

Lrytas nuotr.

Istorija prasidėjo apie 2 val. nakties, kai pareigūnai gavo pranešimą apie soduose vykstantį konfliktą šeimoje. Į įvykio vietą buvo nusiųstas policijos ekipažas.

Lrytas nuotr.

Pareigūnėms atvykus nurodytu adresu, vyriškis, dėl kurio buvo kviečiama policija, pasipriešino, šoko į automobilį „Volvo“ ir bandė sprukti. Prasidėjo gaudynės naktinės Šilutės gatvėmis.

Skriedamas centrine miesto gatve, Tilžės g., nedideliame kelio vingyje vairuotojas nesuvaldė automobilio, išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą, ją kirto ir trenkėsi į medį. Smūgis buvo galingas, tačiau aršaus vairuotojui tai buvo ne motais.

Jis vėl pasipriešino jį persekiojusiam pareigūnių ekipažui. Į pagalbą atskubėjo papildomos policijos pajėgos, prisijungė pasieniečiai. Galiausiai vyras buvo sutramdytas. Jis su apsauga išvežtas į ligoninę.

Automobilis po avarijos visiškai suniokotas. Pasak vietos gyventojų, jei mašina nebūtų įsirėžusi į medį, ji būtų įlėkusi į čia pat esančią parduotuvę. Įvykis tiriamas.