Nauja klinika Šilutėje „Medicinos namai“ jau laukia pacientų

Mindaugo 8_1Jau šią savaitę Šilutėje duris atveria nauja klinika „Medicinos namai“. Klinikos medikai pacientų laukia šeimos klinikos „Sveikatos darna“ patalpose (Rusnės g. 6), antrame aukšte.

Naujojoje klinikoje konsultuos įvairių sričių specialistai. Čia bus teikiamos gastroenterologijos paslaugos (atliekami tyrimai dėl virškinamojo trakto ligų), bus vykdoma kolonoskopijos programa jai priklausantiems pacientams, kardiologinės programos rizikos grupių pacientams, su šeimos gydytojo siuntimu, bus teikiamos NEMOKAMAI. Kitos specialistų paslaugos ir Ligonių kasų nefinansuojamos programos bus mokamos ir teikiamos už patrauklią kainą.

Klinikos vadovas Vytautas Jakubauskas informuoja, kad „Medicinos namų“ klinikoje konsultuos patyrę, profesionalūs gydytojai iš Kauno, Klaipėdos, Šilutės ir kitų miestų. Spalio 5 dieną pradės dirbti ir klinikos įkūrėja, profesionali gydytoja – gastroenterologė iš Kauno Edita Jakubauskienė. Bus teikiamos konsultacijos virškinamojo trakto bėdų turintiems žmonėms, atliekami endoskopiniai tyrimai (gastroskopijos ir kolonoskopijos) bei pilvo organų echoskopija, kraujo tyrimai.

Tai jau ne pirma tokia klinika Lietuvoje, jau veikia šeimos klinikos Tauragėje bei Radviliškio rajone, bei panašaus profilio klinika Kaune.

Klinikai įkurti  Šilutės miestas buvo pasirinktas neatsitiktinai: gydytoja Edita yra kilusi iš Šilutės rajono, o Vytautas iš Tauragės rajono.

E.Jakubauskienė mokslus baigė Kauno sveikatos mokslų universitetinėje ligoninėje, dirbo Kauno klinikose, Vilniaus universitetinėje bei Kardiolitos klinikose. Šiuo metu gydytoja taip pat dirba Kauno gydymo įstaigose. Gydytoja nuolat stažuojasi užsienyje, dalyvauja įvairiose tarptautinėse konferencijose. Nesenai ji grįžo iš stažuotės Danijoje, Kopenhagos ligoninėje, kur sėmėsi naujausių gydymo žinių gastroenterologijos srityse.

Gydytoja E.Jakubauskienė atlieka gastroskopinius ir endoskopinius tyrimus, echoskopuoja ir turi patirties gydant sudėtingus gastroenterologinius pacientus.

Gydytoja Edita džiaugiasi galėdama sugrįžti į gimtuosius kraštus. O šilutiškiams tai ypač gera naujiena, nes čia jau nėra likę nė vieno gastroenterologo, tad rajono žmonėms tenka važiuoti į Klaipėdą ar į kitus didžiuosius miestus šių paslaugų. Gydytoja atvirauja, kad pas ją pacientai iš Šilutės ir kitų miestų ir dabar specialiai atvyksta į Kauną, tad dabar džiaugiasi, kad paslaugas galės gauti savame mieste. Lietuvoje gastroenterologinių susirgimų kasmet daugėja, todėl gydytoja sako mielai atiduosianti duoklę kraštui, kuris ją užaugino.

Klinikos vadovai artimiausiu metu informuos apie kitus atvykstančius bei vietinius gydytojus – specialistus bei juos išsamiau pristatys. Klinikos vadovas V.Jakubauskas informuoja, kad jau spalio 20 d. konsultuos profesionali Šilutės ligoninės gydytoja – neurologė Viktorija Krajeva. Greitu  laiku darbą pradės ir endokrinologinių, ginekologinių, kardiologijos, dermatologinių ligų specialistai, urologas, skausmo gydymo ir kitų sričių medikai.

Klinikoje „Medicinos namai“ paslaugos teikiamos naujausia įranga, atliekami visi būtiniausi laboratoriniai ir instrumentiniai tyrimai. Svarbu paminėti, kad klinikoje įsigytas modernus ultragarsinis aparatas (echoskopas), endoskopas, o taip pat kita įranga, reikalinga kardiologinėms programos, virškinamojo trakto ligų gydymui.

Šilutės klinika „Medicinos namai“ jau laukia pacientų. Mūsų profesionalūs gydytojai padės Jums diagnozuojant ir gydant įvairias ligas.

Daugiau informacijos rasite internete www.medicinosnamai.lt , socialiniame tinkle facebook: https://www.facebook.com/Silutesklinikamedicinosnamai/, bei telefonu 8 616 81632, arba  el. paštu silute@medicinosnamai.lt