Nauja parduotuvė ir automobilių aikštelė papuoš Rusnę

rusnele parduotuveRusnės miestelio centrą papuošė dar vienas atnaujintas labai reikalingas pastatas – buvusios garsiosios Rusnės valgyklos patalpose UAB „Šilutės prekyba“ atidarė parduotuvę „Rusnelė“.

Jau savaitę veikianti parduotuvė pirkėjams siūlo net apie 5000 pavadinimų prekių, tad sau reikalingų dalykų čia ras ir vietiniai, ir miestelio svečiai.

Buvo nuolaidų ir „snigo“ siurprizais

Prieš pusantrų metų uždaryta Rusnės valgykla kurį laiką buvo tapusi jos savininkų – UAB „Šilutės prekyba“ vadovų galvos skausmu. Buvo svarstomi įvairūs galimos veiklos šiame pastate variantai, bet galiausiai apsistota ties idėja perkelti į buvusią valgyklą kitoje pastato pusėje buvusią parduotuvę.

Suremontavus buvusios valgyklos vidų ir atnaujinus išorę čia pavyko įrengti 150 kvadratinių metrų prekybos salę, erdvios patalpos liko prekių sandėliui ir prekybininkių patogumui.

Kadangi čia vietos daugiau nei senojoje „Rusnelėje“, buvo galima išplėsti ir prekių asortimentą. Tad dabar Šilutės prekybininkai rusniškiams siūlo jau 5000 pavadinimų prekių. Tai maisto produktai, higienos ir pirmojo būtinumo ūkinės, įvairios sodo ir daržo darbams reikalingos prekės.

Parduotuvės vedėja Rasa Saldukaitė ir pardavėjos Kristina Kureišaitė, Lina Kudzmanaitė bei Silvija Simonavičienė sako, kad jei pirkėjai pageidautų ko nors, ko tuo metu parduotuvėje neturėtų, artimiausiu metu pasistengtų pirkėjo pageidavimą išpildyti.
Liepos 10-osios rytą „Rusnelės“ šeimininkės vos spėjo suktis, mat rusniškiai jau iš anksto žinojo, kad atidarymo proga parduotuvėje bus ne tik patrauklių nuolaidų, bet „snigs“ ir maloniais siurprizais. Tad nedelsdami krovėsi į krepšelius visa, ko reikia ūkyje, ir rikiavosi eilėn prie kasos.

Buvo tądien ir vaišių, ir net „Laimės ratas“, jį sukusiems dribtelėjęs papildomų siurprizų.

Kitą mėnesį bus nauja automobilių aikštelė

Per kelerius pastaruosius metus „Šilutės prekyba“ organizavo jau 19 įkurtuvių įvairių rajono kaimų parduotuvėse – tiek prekybos vietų per tą laiką atnaujinta ir rekonstruota.

Bendrovės direktorius Egidijus Kuzminskas laikosi nuostatos, jog norint pritraukti pirkėjus būtina žengti koja kojon su laikmečiu ir modernizuoti savo prekybos taškus. Bendrovės vadovai pastebėjo, kad investicijos pasiteisina – pirkėjai kur kas mieliau suka į šviesias, erdvias parduotuves, kuriose gali patogiai rinktis jiems reikalingus daiktus.

Senosios „Rusnelės“ pastatą artimiausiu metu žadama nugriauti, su žeme bus sulyginti ir šalia esantys sandėliai. Pasak E.Kuzminsko, šioje vietoje atsiras erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje vietos bus net autobusams.

Direktoriaus pastebėjimu, vietų automobiliams statyti šioje miestelio vietoje labai trūksta, tad taip bendrovė tuo irgi prisidės prie vietinių gyventojų ir atvykstančių svečių patogumo. Darbus planuojama baigti jau kitą mėnesį.

„Džiugu, kad galime prisidėti tvarkant tokią patrauklią šio unikalaus miestelio vietą, ir kviečiame mūsų parduotuvėn užsukti ir rusniškius, ir svečius“, – sakė E.Kuzminskas.