Nauja paslauga – skelbimai „Šilutės naujienų“ internetinėje svetainėje

internetas copyJau rašėme apie augantį laikraščio „Šilutės naujienos“ interneto svetainės lankytojų skaičių – vidutiniškai per mėnesį svetainę silutesnaujienos.lt aplanko apie 25 tūkstančius unikalių vartotojų. Didžiąją lankytojų dalį (65 proc.) sudaro grįžtantys skaitytojai, o 35 proc. skaitytojų – nauji.

Per pirmus keturis šių metų mėnesius svetainę aplankė per 75 tūkstančius unikalių vartotojų, kurie puslapį peržiūrėjo daugiau kaip 373 tūkst. kartų.

Bėgantis laikas ir svetainės populiarumas skatina redakciją pasiūlyti lankytojams naujovių, tad „Šilutės naujienos“ siūlo skelbimų talpinimą interneto svetainėje www.silutesnaujienos.lt

Artėjančios Pasaulinės spaudos laisvės dienos ir Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga savo skaitytojams ir klientams norime pasiūlyti naują paslaugą – skelbimus „Šilutės naujienų“ internetinėje svetainėje!

Gegužės mėnesį visus tekstinius skelbimus, spausdinamus laikraštyje „Šilutės naujienos“, NEMOKAMAI publikuosime ir interneto svetainės www.silutesnaujienos.lt skyrelyje „Skelbimai“.

O reklaminius maketus (ne banerius) interneto svetainės www.silutesnaujienos.lt skyrelyje „Skelbimai“ siūlome publikuoti už itin patrauklią kainą – už 0,5 Eur per savaitę.

Daugiau apie skelbimų talpinimą internetinėje svetainėje sužinosite atvykę į redakciją (Turgaus a. 12) arba tel. (8 441) 61611.

Kilus klausimams rašykite el. paštu reklama@silutesnaujienos.lt