Naujai suskambo Klaipėdos krašto liaudies daina „Parbėg laivelis“

 Nuotr autor Donata ValanitDainininkas Edgaras Lubys ir toliau stebina aktyvumu – kartu su valstybiniu dainų ir šokių ansambliu „Lietuva“ šiandien pristato naujai suskambusią Klaipėdos krašto dainą „Parbėg laivelis“. „Visuomet gera sugrįžti prie savo šaknų ir tuo pačiu atnešti naujų skambesių į senovę siekiančias dainas“, – sako dainininkas.

„Tai netradicinis dainos pateikimas, tad džiaugiuosi, kad ansamblis „Lietuva“ ne tik puoselėja liaudies muzikos autentiką, bet sutinka įpūsti ir naujų vėjų“ – džiaugiasi Edgaras Lubys. Dar rudenį prasidėjęs bendradarbiavimas su ansambliu „Lietuva“, panašu, nenutrūks.

Atlikėjas aiškina, jog jį su ansambliu suartino bendras noras prikelti senąją muziką naujam skambesiui. Taip gimė naujas, modernus, bet kartu ir autentiškas pasirodymas. „Norime pakviesti visus, ypač jaunus žmones atsigręžti į praeitį ir pajusti liaudies dainų grožį“,- sako dainininkas.

Simboliška, jog pirmą kartą daina „Parbėg laivelis“ kartu su ansambliu „Lietuva“ viešai buvo atlikta kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės 25-ųjų metinių proga.

Ar bus ir daugiau bendrų kūrinių? „Laikas parodys, šiuo metu visas mano dėmesys nukreiptas į pasiruošimą koncertiniam turui, prasidėsiančiam balandžio pradžioje. Su ansambliu „Lietuva“ dirbti ir kartu kurti yra nepaprastai įdomu, o rezultatas – išties puikus“, – sako E.Lubys ir kviečia pasiklausyti naujai skambančios dainos „Parbėg laivelis“.

Išgirskite ir įvertinkite patys: