Naujam rekordui reikia 2 tonų pasagų – kviečia jas dovanoti

Saugiškiai siekia naujo rekordo, o tam reikia daugybės pasagų!
„Turite namuose atliekamą pasagą, norite kad ji atneštų truputį laimės. Prisidėkite prie projekto.

Reikalinga pagalba“, – padovanoti pasagas kviečia Donatas Jaunius, kuris yra ne tik Saugų miestelio gyventojas, bet ir istorijos žinovas, įvairių idėjų autorius, Šilutės šaulių kuopos vadas.

Priminsime, kad šių metų liepą, Saugų šventės metu buvo pristatyta D. Jauniaus pagaminta klumpė. 420 kg sverianti, 2,57 m ilgio, 74 cm pločio ir 60 cm aukščio medinė klumpė oficialiai pripažinta, kaip didžiausia Lietuvoje. Įspūdingo dydžio medinį apavą saugiškis gamino apie mėnesį iš išvirtusių ąžuolų, kuriuos buvo gavęs dovanų.

Idėjų nestokojantis vyras jau ruošiasi kitiems metams ir kitam rekordui, o tam reikia 2 tonų arklio pasagų. Koks bus galutinis šio projekto rezultatas, Donatas kol kas neatskleidžia. Visų pirma reikia surinkti pasagas, o jų gauti išties nelengva.

„Retas turi daug pasagų, žmonės jas turi po kelias, dažnai laimei. Žinau, kad žirgynuose jų yra, jau gavau pasiūlymų, bet tai yra ne per daugiausiai. Užsiprašiau ir metalo laužo supirktuvėse“, – apie paieškas kalba saugiškis.

Vyras džiaugiasi ir tais, kurie jau padovanojo. Vieną pasagą jis gavo iš Pamario pagrindinės mokyklos, dar kelias žadėjo atvežti Mindaugas Nogaitis iš Vilkų kampo kaimo. Dar 42 pasagos atkeliaus iš Priekulės, jas dovanos ir Vilniaus gyventojai.

Jeigu bus pasiektas rekordas, kiekvienos pasagos dovanotojas, gaus rekordo diplomo kopiją.

Jeigu turite pasagų ir norite prisidėti prie projekto, susisiekite su Donatu Jauniumi feisbuke arba tel. 8 686  58989.