Naujas kandidatas į vicemerus – socialdemokratas A.Bekeris

 BEKERISSocialdemokratų partijos Šilutės skyriaus taryba nusprendė pakeisti savo siūlomą kandidatą į Savivaldybės mero pavaduotojus – šias pareigas siūlo patikėti verslininkui Algiui Bekeriui.

Taip apsispręsta po nesėkmingo bandymo į tas pareigas paskirti socialdemokratą Arūną Pupšį.

„Šilutės naujienos“ lapkričio 29 d straipsnyje „Pretendentui į vicemerus – triuškinantis saviškių antausis“ rašė, kad du trečdaliai Savivaldybės tarybos narių nepritarė mero pavaduotoju skirti A.Pupšį.

Redakcijos žiniomis, praėjusį penktadienį Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus taryboje A.Pupšio siūlymu vyko diskusija, kad socialdemokratai neturėtų keisti savo siūlomo kandidato į vicemerus. Pasak A.Pupšio, jeigu skyriaus taryba buvo parinkusi kandidatą į mero pavaduotojus, turėtų jo neatsisakyti, bet reikalauti valdančiosios koalicijos partnerių laikytis sutarties ir pritarti siūlomai kandidatūrai, arba peržiūrėti koalicijos sutartį.

Tačiau Šilutės socialdemokratų skyriaus taryba, kurios posėdyje dalyvavo 10 narių (iš viso yra 15 narių), nusprendė negilinti konflikto. Panaikino savo sprendimą dėl A.Pupšio kandidatūros ir pretendentą į vicemerus rinko iš naujo.

Buvo pasiūlyti du kandidatai – Alfonsas Vanagas ir Algis Bekeris. A.Vanagui atsisakius, absoliučia balsų dauguma kandidatu į mero pavaduotojus bus pasiūlytas socialdemokratų politikas A.Bekeris.

61 metų A.Bekeris yra baigęs tuometę Lietuvos žemės ūkio akademiją, ten įgijo inžinieriaus energetiko kvalifikaciją. 1990 metais įsteigė UAB „Įtampa“, kuriai iki šiol vadovauja.

A.Bekeris „Šilutės naujienoms“ sakė, kad jeigu bus išrinktas Savivaldybės Tarybos mero pavaduotoju, vadovavimą bendrovei perduos savo sūnui Gediminui, kuris turi reikiamas darbo licencijas.