Naujasis DnB NORD banko vardas – DNB

DNB BANKAS2Didžiausiai Norvegijos DnB NOR finansinių paslaugų grupei priklausantys bankai visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, nuo penktadienio – 2011 metų 11 mėnesio 11 dienos – vadinasi vienu vardu – DNB.

Naujasis banko DnB NORD vardas Lietuvoje bus AB DNB bankas. Tai žodžių „Den Norske Bank” trumpinys, lietuvių kalba reiškiantis „norvegiškas bankas”. Jis aiškiai atspindės, kad bankas priklauso 19-oje pasaulio šalių dirbančiai grupei, kuri visuose savo bankuose nuosekliai puoselėja vertę klientui kuriančią verslo kultūrą.

„Tai reiškia, kad mūsų santykiai su klientais ir toliau bus grindžiami ilgalaike partneryste. Mes siekiame, kad kiekvienas klientas, pravėręs DNB banko duris, pajustų – jis čia laukiamas, o suteiktos finansinės paslaugos ne tik atitinka, bet ir viršija jo lūkesčius“, – apie vardo pakeitimą pasakojo Asta Balodienė, DNB banko Šilutės klientų aptarnavimo poskyrio vadovė.

Jos nuomone, Norvegijos finansinių paslaugų grupė vieninteliu banko akcininku tapo praėjusių metų pabaigoje. Įsigydama likusią akcijų paketo dalį, ji patvirtino savo ilgalaikius plėtros planus Lietuvoje.

Išskirtinis rinkoje

Šiuolaikišką DNB logotipą sukūrė dizaino ir architektūros studija Snohetta, pelniusi tarptautinį pripažinimą už Norvegijos nacionalinės operos bei Pasaulio prekybos centro memorialo Niujorke projektus.

„Esu tikra – kiekvienas, matydamas mūsų naująjį ženklą, pajus – tai užtikrintai į ateitį žvelgiantis, energingas ir draugiškas bankas”, – komentavo naująjį logotipą A.Balodienė.

Naujuoju DNB ženklu Šilutės klientų aptarnavimo poskyris pasipuoš, kai bus baigta pastato rekonstrukcija.

Dėmesys kliento poreikiams

„Svarbiausia mūsų užduotis, kad klientai patys įsitikintų – pasikeitė ne tik pavadinimas. Nepriklausomų rinkos tyrimų duomenimis, dvejus metus iš eilės esame tarp lyderių pagal teikiamą finansinių paslaugų kokybę. Dabar kasdieniu darbu klientui turėsime įrodyti – DNB tapo  jiems dar geresniu banku”, – sakė A.Balodienė.

Pasak A.Balodienės, DNB požiūrį į kliento poreikius gerai iliustruoja išpopuliarėjusi „Pirmų namų” programa. Žmogui suteikiamas kreditas pagal jo poreikius: pagerėjus šeimos finansinei situacijai jį galima grąžinti greičiau,  be jokių papildomų išlaidų, o netikėtai susidūrus su laikinais sunkumais kuriam laikui atidėti įmoką.

Tokio pat sisteminio požiūrio laikomasi ir teikiant paslaugas verslui. Finansuodamas investicinius projektus, DNB nuo pat pradžių suteikia galimybę atidėti dešimtadalį grąžintinos sumos kasmet, jei projekto įgyvendinimas užsitęstų.

Bankas tapo lengviau pasiekiamas ir tiesiogine prasme – nuo lapkričio 11 d. klientai gali susisiekti su banku ne tik per kontaktų centrą, nuo šiol dirbsiantį ilgiausiai Lietuvoje – nuo 8 iki 24 val. darbo dienomis, o šeštadieniais nuo 9 iki 16 val., bet ir socialiniame tinkle „Facebook” bei išmaniuoju telefonu „IPhone”.