Naujasis Šilutės ligoninės vadovas V. Šileikis pradėjo darbą

Sileikiui gelesTrečiadienį Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis pasirašė potvarkį, kad VšĮ Šilutės ligoninės vyr. gydytoju skiria Viktorą Šileikį. Taip meras nusprendė po to, kai antradienį gavo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pažymą su informacija apie konkursą į Šilutės ligoninės vyr. gydytojo pareigas laimėjusį šios gydymo įstaigos Konsultacinės poliklinikos vedėją, gydytoją ortopedą traumatologą V. Šileikį.

Ketvirtadienio rytą naująjį vadovą pasveikino Savivaldybės vadovai ir kolegos, jam įteikta gėlių.

Tik po konkurso į ligoninės vyr. gydytojo vietą, kuriame dalyvavo penki pretendentai, buvo paviešintos prielaidos apie V. Šileikio iš Jungtinių Amerikos Valstijų parsivežtą kvalifikacijos diplomą, kuris, įtariama, yra netikras. Meras V. Laurinaitis šią informaciją pateikė tirti STT.

Gavęs STT atsakymą, kuriame teigiama, kad nėra priežasčių, dėl kurių V. Šileikis negalėtų užimti vyr. gydytojo posto, meras sakė nusprendęs daugiau nebegaišti su paskyrimu.

Yra žinoma, kad Šilutės policijos komisariate pirmadienį buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 300 straipsnį. V. Šileikiui pareikšti įtarimai dėl galimo dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu. Tai „Šilutės naujienoms“ patvirtino Tauragės apskrities atstovė ryšiams su visuomene Greta Kęsminaitė.

Tačiau apie tokį tyrimą V. Laurinaitis tikino dar negavęs jokios informacijos. Jis sakė, kad jam yra svarbi STT pateikta teigiama pažyma, todėl jis neturintis pagrindo neskirti V. Šileikio ligoninės vyr. gydytoju. O pareikšti įtarimai ir ikiteisminis tyrimas, kuris neaišku kada ir kaip baigsis, pasak mero, ne priežastis neskirti V. Šileikio į naujas pareigas.

Ketvirtadienio rytinio ligoninės medikų pasitarimo metu V. Šileikį pasveikinti atvyko visa Savivaldybės valdžia, gėlių jam įteikė ir laikinai ligoninės vadovo pareigas iki šiol ėjęs Tomas Grenoveckas.