Naujasis Šilutės policijos viršininkas kvietė kolektyvą tapti geriausiu Lietuvoje

mikalauskas arturas policijos virsininkas pristatymasŠilutės policija pagaliau turi vadovą: vakar policijos komisariato kolektyvui pristatytas naujasis viršininkas Artūras MIKALAUSKAS. Šilutės pareigūnai be nuolatinio vadovo dirbo 7 mėnesius, tad vakarykštė diena visam kolektyvui išties buvo svarbi.

Su naujuoju komisariato viršininku susipažinti atvykę savivaldybės ir teisėsaugos institucijų vadovai sakė jau girdėję apie jį pačių geriausių atsiliepimų iš ankstesniųjų darboviečių. O pats A.Mikalauskas iš karto pelnė ir Šilutės pareigūnų palankumą, nes po trumpos jo kalbos, kviečiančios dirbti kartu ir siekti kurti naująją Šilutę, salėje nuaidėjo plojimai.

Atrankos metu jautėsi patirtis

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovas Marius Draudvila sakė, kad atranką mūsų komisariato viršininko pareigoms eiti laimėjusiam A.Mikalauskui nėra naujiena atsidurti šiame komisariate. Čia A.Mikalauskas yra dirbęs prieš du dešimtmečius.mikalauskas policijos virsininkas pristatymas

Vėliau pareigūno kelias vedė į Šilalę, iš jos – į Pagėgius, kur taip pat vadovavo komisariatui, o dabar – vėl į Šilutę.
M.Draudvila prisiminė, jog ir jam pačiam yra tekę dirbti A.Mikalausko pavaldiniu.

A.Mikalauskas turi daug patirties Viešojoje ir Kriminalinėje policijoje, o jo vadovavimo patirtis jautėsi ir atrankos metu. M.Draudvilos nuomone, jis pelnytai nugalėjo kitus pretendentus ir puikiai susitvarkys su naujomis pareigomis, o teisėsauginė situacija Šilutėje tik gerės.

M.Draudvila sakė A.Mikalauską labai vertinantis ir kaip išskirtinai bendraujantį žmogų, norintį kiekvieną suprasti, kiekvienam patarti ir padėti.

Pagėgiškių atsiliepimai – tik geri

Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis sakė iš Pagėgių, iš tenykščio komisariato darbuotojų girdėjęs pačius geriausius atsiliepimus apie A.Mikalauską. Meras tiki, jog naujasis vadovas į mūsų komisariato darbą įneš ir naujų vėjų, kurie visada geriau nei ramaus nusistovėjimo būsena. Jis A.Mikalauskui linkėjo vadovauti ne vienerius metus.

V.Laurinaitis taip pat viliasi, kad ir toliau Savivaldybės ir policijos komisariato santykiai bus darbingi, nes ir Savivaldybei rūpi, kad rajono gyventojai jaustųsi saugūs. O tai labiausiai priklauso nuo policijos. Beje, rajono vadovo pastebėjimu, Šilutėje vyrauja gera nuomonė apie policijos darbą.

Gerų atsiliepimų iš Pagėgių parsivežė ir Šilutės prokuratūros vadovas Rimvydas Kurpavičius. Jis linkėjo naujajam komisariato viršininkui, kad pavyktų pavaldinius sustatyti į tas pozicijas, kuriose jie geriausiai jaučiasi ir dirba, ir išreiškė viltį, kad naujojo  viršininko vadovaujama policija neužvers iš karto prokurorų darbu, nes prokurorų Šilutėje sumažėjo.

„Realaus, konkretaus ir nepolitizuoto bendradarbiavimo“, – toks buvo R.Kurpavičiaus palinkėjimas A.Mikalauskui, ir, greičiausiai, sau.

Naująjį vadovą sveikino ir kolektyvas, ir pasieniečiai. Pastarieji dovanojo Pamario pievų medaus, mat sakė gerai žinantys, koks nesaldus yra darbas šiame rajone.

Pirmas darbas – susitikimai su pareigūnais

A.Mikalauskas dėkojo savo naujiesiems kolegoms už šiltą priėmimą ir sakė, kad jam džiugu salėje matyti žmones, su kuriais kažkada jau dirbo. Jis sakė visuose santykiuose ieškantis sutarimo ir bendradarbiavimo, to paties sieksiąs ir naujose pareigose, ir pažadėjo, kad geriausi Šilutės pareigūnų darbai bus tęsiami.

„Mūsų tikslas – vienas, visi sieksime ir dirbsime, o ko pasieksime, bus mūsų visų. Bet, aišku, geriausiai dirbančius skatinsime“, – kalbėjo naujasis viršininkas. Jo pirmieji darbai Šilutėje buvo susitikimai su kolektyvo nariais, problemų išklausymas ir bendras geriausių sprendimų ieškojimas.

Pasak A.Mikalausko, atliktos apklausos liudija, kad Tauragės apskrities gyventojai jaučiasi saugiausiai iš visų kitų Lietuvos apskričių. Tad jis pakvietė visą kolektyvą dirbti taip, kad Šilutės komisariatas taptų geriausiu ne tik Tauragės apskrityje, bet ir visoje Lietuvoje. Po šių žodžių salėje nuaidėjo plojimai.