Naujausia COVID – 19 situacija Šilutės rajone

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kovo 25 d. duomenimis, Šilutės rajone paskiepyta apie 4 tūkst. žmonių, šiuo metu serga 393, nuo pandemijos pradžios nuo COVID-19 mirė jau 61 pamariškis.

Šilutės r. savivaldybėje norintys pasiskiepyti savaitgalį to padaryti dar negalės. Tačiau pasak Savivaldybės gydytojos Gintarės Tamašauskienės, svarstymas dėl galimybės skiepyti savaitgaliais bus aptariamas jau rytoj, kovo 26 d.

„Po Velykų bus gaunamas didesnis vakcinų kiekis, tad norime suteikti žmonėms, kurie nori pasiskiepyti kuo greičiau, galimybę tai padaryti ir savaitgaliais. Esant galimybei galbūt atidarysime ir dar vieną punktą, kuriame žmonės galės pasiskiepyti“, – sakė G. Tamašauskienė.

Šilutės rajone skiepijama visų trijų gamintojų vakcinomis, gyventojai gali rinktis, kuria pageidauja skiepytis. Iki praėjusios savaitės rajone buvo gauta daugiau „AstraZenecos“ vakcinų.

„Jeigu pasitaikytų, kad norimos vakcinos tuo metu centre nėra, gyventojas gali atidėti skiepijimąsi“, – aiškino G. Tamašauskienė. Dėl skiepo galima pasitarti su savo šeimos gydytoju. G. Tamašauskienė sako, kad dėl skiepijimo problemų Šilutės rajone nėra ir skundų iki šiol nesulaukta.