Nauji šaligatviai, nauji asfaltai

 

© silutesnaujienos.ltLiepų gatvės daugiabučiuose gyvenantys šilutiškiai džiaugiasi – jau kitą savaitę centrinę Lietuvininkų gatvę jie galės pasiekti saugiai eidami naujai paklotu šaligatviu. Iki šiol šaligatvis šioje gatvėje buvo tik vienoje pusėje.

Nuo praėjusios savaitės Liepų gatvėje dirba UAB „Tima“ vyrai ir technika. Jie paklos apie 120 metrų šaligatvio kairėje gatvės pusėje.

Iki šiol šioje pusėje ties viena sodyba buvo užsodinta tujų eilė, tad einantys pėstieji turėjo tik vieną išeitį – žingsniuoti važiuojamąja gatvės dalimi.
© silutesnaujienos.lt
Šilutės seniūno pavaduotojas Algirdas Ivanauskas sakė, jog šio namo šeimininkams išties priklauso ir šaligatvio dalis. Savivaldybė rado išeitį – jiems pasiūlyta šiek tiek žemės kitoje sodybos pusėje, tad gyventojai užleido miestui šaligatvį – tujas iškasė. Dokumentai jau baigiami tvarkyti.

Šaligatvio įrengimas kainuos apie 21 000 litų. Pinigai gauti iš Kelių plėtros programos lėšų.

Daugiau naujų šaligatvių mieste šiemet neatsiras, numatyta tik remontuoti labiausiai išgriuvusius jų ruožus. Remontams lėšų turės surasti seniūnija.

Valdžios nebekeiksnoja ir Taikos gatve važiuojantys vairuotojai. Šioje gatvėje jau paklotas naujas asfaltas, sutvarkyti ir lietaus bei vandentiekio kanalizacijos dangčiai – senieji pakeisti naujais. Tad dabar automobiliai jau nebešokinėja per duobes, o kanalizacijos dangčiai nebebarška po jų ratais.

Kitą savaitę seniūnija dar žada tvarkyti didžiausias per vasarą atsivėrusias gatvių duobes. Toks darbas artėjant žiemai atliekamas kasmet, ir jam lėšų palikta iš Kelių plėtros programos. A.Ivanauskas mano, kad duobėms tvarkyti 4000 litų užteks.