Naujieji metai Šilutėje pažymėti vyro mirtimi

policija9Tragedija ir jauno vyro žūtis paženklino Naujųjų metų sutikimo naktį Šilutėje. Vos praėjus dešimčiai minučių, kai senieji metai perkopė į naujuosius, dar danguje pokšint šventiniams fejerverkams, gauta žinia, jog Šilutėje, Sodų g. 11 numeriu pažymėtame name, iš trečio aukšto persisvėręs per balkoną iškrito ir nuo patirtų sužalojimų iš karto mirė 34 metų vyras (gim. 1981 m.).

„Šilutės naujienų“ duomenimis, vyras nebuvo Šilutės rajono gyventojas. Žuvusysis registruotas Šakių rajone. Liudytojų teigimu, Naujųjų sutikimo naktį vyras buvo nemažai išgėręs, gana aktyvus.

Artėjant lemtingai akimirkai aukštas vyras, norėdamas pamatyti fejerverkus, neįvertino balkono tvorelės, per ją persisvėrė, kad danguje pamatytų fejerverkus. Neįvertinęs savo ūgio ir persisvėrimo laipsnio vyras tiesiog nusprūdo nuo balkono tvorelės ir krito žemyn. Atvykus medikams žuvusiojo net neprireikė vežti į Šilutės ligoninę, konstatuota, kad jis žuvo iš karto.

Įvykį tiria policijos pareigūnai.

Pasak Naujųjų metų naktį budėjusių policijos pareigūnų, per didelis alkoholio kiekis ir jo vartojimas atnešė labai skaudžias pasekmes. Kaip žinia, pasitinkant 2015-uosius dangus buvo apniukęs, todėl skriejantys šventiniai fejerverkai labiau buvo girdimi nei matomi.