Naujiena: susiliejo „Purienos“ ir Šeimos gydytojų medicinos centrai

Šilutę jau apskriejo žinia, jog metų pradžioje du didieji medicinos centrai tapo vienu – pusantro dešimtmečio veikianti „Puriena“ po savo sparnu priglobė ir Šilutės šeimos gydytojų centrą.

„Kai bus baigti rekonstrukcijos darbai, Gudobelių alėjoje esantis Šeimos gydytojų centras, dabar jau priklausantis „Purienos“ medicinos centrui, atrodys taip“, - sako centro direktorė G. Benkunskienė.

Kadangi pagrindiniai susijungimo darbai jau eina į pabaigą, „Purienos“ vadovai sutiko praskleisti uždangą ir informuoti šilutiškius apie naujovę.

Pasak direktoriaus Giedriaus Benkunsko, visiškai sujungti du medicinos centrus dar tik ruošiamasi, pagrindiniai darbai dar nebaigti. Tačiau ir sujungus pacientai didelių pasikeitimų nepajus – centrai ir toliau veiks jiems įprastose vietose: Gluosnių g. 4 ir Gudobelių al. 2.

Šeimos gydytojų centro direktorė šiuo metu yra Gailė Benkunskienė, vyr. gydytojo pareigas eina Adomas Lukoševičius.

Pasak G. Benkunskienės, medicinos centras „Puriena“ Šilutės šeimos gydytojų centrą įsigijo dar praėjusių metų pabaigoje. Šioje įstaigoje dirba 7 šeimos gydytojai, 5 gydytojai odontologai, akušerė ir slaugytojos.

„Sujungus abi įstaigas turėtume apie 20 tūkstančių pacientų, taigi pusę visų rajono pacientų, kurių yra apie 43 000. Kai supranti, kad mūsų įstaigoje prisirašę pusė rajono gyventojų, tai įpareigoja gerinti paslaugų kokybę. Skaitytojus noriu informuoti, jog po ilgesnės pertraukos nuo kovo 1 dienos į darbą grįžta šeimos gydytoja Kristina Radavičienė, o nuo kovo 15-osios dirbs šeimos gydytoja Jurgita Žiemienė“, – sakė G. Benkunskienė.

Pasak direktorės, bus ir kitokių pokyčių. Dar šiemet planuojama iškelti Šeimos gydytojų centre veikiančią vaistinę, todėl bus galima išplėsti registratūrą, laukia patalpų remontas. Svarstoma, kad tam gali tekti investuoti apie pusę milijono eurų.

„Purienos“ centre mums pavyko įdiegti aukštus pacientų aptarnavimo standartus, tuo keliu eisime ir toliau. Įstaigoje jau vyksta būtinos permainos, atsinaujina personalas, ruošiamas ir kapitalinio remonto projektas. Viliamės, kad šilutiškiai tai įvertins, pasilikdami mūsų pacientais“, – sakė direktorė.

G. Benkunskas priduria, kad planų plėsti veiklą būta seniai, tik ieškota variantų. Jis neatmeta galimybės, jog ateityje „Puriena“ gali siekti nupirkti dar vieną medicinos centrą, bet apie tai kalbėti sako dar nenorintis.

Primename, kad „Puriena“ turi filialus Žemaičių Naumiestyje, Katyčiuose, Usėnuose, Juknaičiuose ir Saugose.