Naujoje išparduotuvėje pirkėjai mokės už drabužio svorį

DSC 0756Jau šį pirmadienį, rugpjūčio 27 d. naujajame „Šilutės prekybos“ pastate (Lietuvininkų g., antrame aukšte) šilutiškius pasitiks nauja ir Lietuvoje vienintelė tokia nebrangių drabužių išparduotuvė „Rubija“.

Šis prekybos tinklas pirkėjams siūlo patikusį drabužį pasverti ir mokėti tik už jo svorį.

Nauja savaitė – nauji drabužiai

Erdvioje prekybos salėje įsikūrusi „Rubija“ pirkėjams siūlo platų drabužių pasirinkimą. Prekių asortimentas papildomas kiekvieną savaitę. Kokybiški drabužiai ir aksesuarai atkeliauja iš skirtingų Europos šalių: Airijos, Didžiosios Britanijos, Danijos. Pirkėjo patogumui visi drabužiai yra tvarkingai sukabinti pagal spalvą ir paskirtį. Atskirai sukabinta moteriška, vyriška bei vaikiška apranga. Daugelis drabužių dar visiškai nedėvėti – su etiketėmis.

Tie patys drabužiai šioje parduotuvėje nelieka ilgiau nei savaitę, nes kiekvieną pirmadienį yra paruošiamas visiškai naujas prekių asortimentas. Nebūtina drabužių pirkti tiek, kad susidarytų kilogramas ar keli. Ir visiškai nesvarbu, ką pirkėjas išsirinks, – ar kepurę, ar marškinėlius – kasoje drabužiai bus pasveriami elektroninėmis svarstyklėmis ir mokama tik už jų svorį pagal tos dienos kainą. Prieš pirkdamas drabužį, klientas jo kainą galės pasitikrinti prekybos salėje įrengtomis kontrolinėmis svarstyklėmis.

Savaitė įsibėgėja –  kainos mažėja

Drabužių kilogramo kaina kinta pagal savaitės dienas. Prasidėjus naujai darbo savaitei, pirmadienį, kuomet vyrauja visiškai naujas prekių asortimentas, drabužių kilogramo kaina būna aukščiausia – 39 Lt/kg. Nuo pirmadienio iki penktadienio kaina krinta, nes mažėja drabužių pasirinkimas. Antradieniais drabužius galima įsigyti už 29 Lt/kg, trečiadieniais – už 19 Lt/kg, ketvirtadieniais – už 9 Lt/kg, penktadieniais drabužiai kainuoja 6 Lt/kg. Šeštadieniais drabužiai jau nebesveriami ir vieneto kaina būna 2 Lt.

Visomis savaitės dienomis suaugusiųjų avalynė nesveriama. Pirmadieniais – ketvirtadieniais suaugusiųjų avalynė kainuoja 17 Lt už porą, o penktadieniais ir šeštadieniais – 5 Lt už porą. Ši išimtis negalioja vaikiškai avalynei, kuri, kaip ir drabužiai, yra sveriama.

UAB „Rubija“ užsiima ir didmenine prekyba dėvėtais drabužiais. Susidomėję galite kreiptis el. paštu: rubija.uab@gmail.com