Naujoji labdaros krautuvė atvėrė duris

labdaros krautuve visosSvetimo skausmui neabejingi šilutiškiai, kurie drabužiu ar apavu gali paremti šių būtiniausių daiktų stokojančius, jau mina į naujas patalpas Tilžės g. 43 įsikėlusios labdaros krautuvėlės slenkstį. O čia juos ir tų daiktų pasirinkti ateinančius varguolius pasitinka jau smagiai nusiteikusios šeimininkės – Šilutės katalikių moterų draugijos narės.

Prieš savaitę katalikės surengė net mini įkurtuves, kuriose dalyvavo ir „Šilutės naujienos“, mat moterys nori dar kartą priminti visiems, jog Tulpių gatvėje jų ieškoti jau nebeverta.

Dažniausias moterų lūpose tądien skambėjęs žodis buvo „Pagaliau…“

Šilutės katalikių moterų draugija šiuo metu vienija 25 vyresnio amžiaus šilutiškes, bet dirbti labdaros krautuvėje jau pajėgia ne visos. Pirmininkė Albina Gečienė nuolat sulaukia tik apie 10-ties talkininkių.

Moterys džiaugiasi ir naujomis patalpomis, kurias po ilgų metų vargo ir savivaldybės vadovams adresuotų prašymų pagaliau gavo UAB „Šilutės Modemas“ patalpose, bet ir savo naujųjų kaimynų geranoriškumu. Jos pasakoja, kad laidojimo namų įmonės vyrai padėjo ir persikrausyti, ir lentynas aukojamiems daiktams sustatyti, o jų vadovas Juozas Treigys ne kartą skambino ir klausė, kokios pagalbos dar reikėtų.

Į klausimą kaip galėtų atsidėkoti, moterys sulaukė atsakymo, kad jos dirbančios labdaringą darbą, tad ir įmonės žmonės joms padėsią labdaringai.

Katalikės džiaugiasi ir tuo, kad dabar dirbs šildomose patalpose, be to, ir erdvės čia jos turi kone dvigubai daugiau. O jų klientai dabar daiktus gali geriau matyti, nes jie sudėti ir sukabinti erdviau.

Vos perskaitę apie labdaros krautuvėlės persikraustymą, šilutiškiai čia daiktus jau ir neša, ir mašinomis atveža. Gauta net ir visai naujų drabužėlių vaikams. Anot A.Gečienės, ne tiek dabar ateina norinčiųjų pasiimti daiktų, kiek jų atvežama. Jau buvo ir klausiančių ar galėtų atvežti buities įrangos, baldų.

Prie pačių gamintais gardėsiais įkurtuvių proga padengto stalo susėdusios katalikės juokavo, kad dabar net žiemos atostogų neturėsiančios, mat šiltose patalpose reikės dirbti ir žiemą.

O kad jų darbas Šilutėje labai reikalingas, kelios moterys įstikino įkurtuvių išvakarėse. Pamačiusios gatvėje du varganai atrodančius vyrus juos pakalbino ir pakvietė ateiti į labdaros krautuvę pasirinkti drabužių. „Reikia mums ir batų, ir striukių, bet nejaugi tikrai už dyką duosite?“ – ne iš karto patikėjo šie.

Labdaros krautuvėje visi laukiami pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 10 iki 13 valandos.