Naujojo seniūno tikslas ir devizas: „Noriu į Katyčius“

KATYCIUOSE 3Penktadienį katytiškiams pristatytas naujasis seniūnas Jonas Lukošaitis. Jį pasveikinti atėjo   seniūnijoje veikiančių savivaldybės įstaigų, verslo įmonių, bendruomenių atstovai ir rajono politikai.

Mokysis ir dirbs

Mero pavaduotojas Algirdas Balčytis į bendruomenės salę susirinkusiems kelioms dešimtims katytiškių perskaitė Savivaldybės administracijos direktoriaus Sigito Šepučio įsakymą apie tai, jog Katyčių seniūnu paskirtas J.Lukošaitis pareigas pradės eiti nuo gruodžio 1 dienos.

J.Lukošaitis papasakojo, jog Katyčiuose gyvena jau kelis dešimtmečius, yra dirbęs Katyčių paukštyno tarybinio ūkio direktoriumi. Katyčių gyvenvietės jis neiškeitė į didesnį miestą, nors daug metų teko kiekvieną darbo dieną važinėti Tauragę, o dažnai – ir dar toliau.

J.Lukošaitis sakė, kad Katyčių seniūnijos žmonių lūkesčiai jam bus pagrindinės užduotys ir tikslai. Jam patikėtas naujas pareigas jis žadėjo eiti mokydamasis ir pasitardamas su seniūnijos bendruomenėmis, verslininkais ir čia veikiančių savivaldybės socialinių ir švietimo įstaigų darbuotojais.

Sieks, kad visi norėtų į KatyčiusKATYCIUOSE 1

Pasak J.Lukošaičio, Katyčiuose jis mato daug erdvės veiklai. Seniūnijos kaimai, išskyrus Katyčių gyvenvietę, dar gyvena tarsi balanos gadynėje – nė viena gatvė neapšviesta, kaimų keliukai išvažinėti taip, kad tapo „amerikietiškais kalneliais“.

Katyčiuose Savivaldybė ir UAB „Šilutės vandenys“ įgyvendino vandentvarkos projektą, nutiesė kanalizacijos trasas, bet dar daug sodybų šia pažangia paslauga nesinaudoja. Naujasis seniūnas pažadėjo su seniūnijos darbuotojais padėti žmonėms tą problemą išspręsti.

Pasak seniūno, teks nemažai pasukti galvas, kad sudaryti sąlygas verslininkams kurti daugiau darbo vietų Katyčiuose, kad gyvenvietėje patraukliau būtų gyventi jaunoms šeimoms.

Statistika rodo, kad Katyčiai – senstanti bendruomenė. J.Lukošaitis pasižadėjo aplankyti visus garbaus amžiaus katytiškius ir išsiaiškinti jų poreikius. Naujojo seniūno nuomone, vyresnio amžiaus žmonėms aktuali transporto problema norint aplankyti rajono centre vykstančius renginius. Šią problemą jis ketina spręsti.

Nėra paslaptis, kad Šilutės rajonas, o taip pat – ir Katyčiai garsėja girtuoklystėmis. Naujasis seniūnas pasiryžęs katytiškiams padėti gelbėtis iš šio liūno.

Apibendrindamas savo kalbą J.Lukošaitis sakė, kad jis kartu su seniūnijos darbuotojais ir visa Katyčių bendruomene sieks, jog katytiškių giminaičiai, draugai ir pažįstami vis dažniau pasakytų: „Noriu į Katyčius“.

Pasveikinti naująjį seniūną atėję katytiškiai gyrė jį už ramų būdą, gebėjimą taikiai ir be konfliktų spręsti problemas bei atkakliai įgyvendinti sumanymus.