Naujovės parduotuvėje „Buitis“: prekių gausa ir kava išsinešti

Silutes prekyba_3Artėjant didžiosioms metų šventėms naujovių šilutiškiams pirkėjams pasiūlė didžiausią parduotuvių tinklą turinti bendrovė „Šilutės prekyba“: parduotuvėje „Buitis“ praplėstas prekių asortimentas, čia galima išsirinkti ir kalėdinę eglutę vazone, ir bet kuriuo paros metu nusipirkti kavos išsinešti.

Gausu ir maisto, ir pramonės prekių

Lietuvininkų g. 12 esanti parduotuvė daugeliui vyresniosios kartos šilutiškių žinoma kaip viena seniausių miesto maisto prekių parduotuvė. Tiesa, keletą pastarųjų metų čia buvo prekiaujama ir buities technika.

„Šilutės prekybos“ direktorius Egidijus Kuzminskas sako, jog pertvarka sumanyta įsiklausius į pirkėjų pageidavimus. Kartas nuo karto tekdavo girdėti atsiliepimų, kad čia parduodamų kokybiškų „Rūtos“ saldinių fabriko gaminių įsigijęs pirkėjas būtų norėjęs kartu nusipirkti ir kitų būtiniausių kasdienių maisto ar pramonės prekių.Silutes prekyba
Todėl dabar čia galima įsigyti įvairių konservuotų gaminių, kruopų, aliejų, gaiviųjų gėrimų, ledų, prieskonių, arbatos ir kavos, miltų ir įvairių kitų produktų. Išskyrus mėsos ir pieno produktus, mat greit gendančių atsisakyta todėl, kad parduotuvė įsikūrusi gyvenamojo daugiabučio I aukšte. „Stengėmės, kad anksti rytais prekes vežiojantys tiekėjai netrukdytų namo gyventojams, todėl atsisakėme greit gendančių produktų“, – sakė E. Kuzminskas.

Parduotuvėje platus ir indų, žaislų, ypač – įvairių šventinių puošmenų pasirinkimas. Štai parduotuvės vedėja Virginija Tutlevičienė rodo sodybų lauko puošimo naujovę – lazerius, kurie šventiniu laikotarpiu kiekvienuose namuose sukurs ypatingą vaizdą. Šventinės puošmenos čia bus atnaujinamos kiekvienai progai.

„Dabar turime ką pasiūlyti ir mažam, ir dideliam pirkėjui“, – sako vedėja.

Naujovė – kavos aparatas

Žinoma, čia liko ir šilutiškių jau ypač pamėgti „Rūtos“ šokolado gaminiai, ypatingieji „Džiugo“ sūriai, toliau prekiaujama ir buitine technika. Beje, smulkiajai buities technikai iki Naujųjų metų taikomos ypač solidžios – net 60 proc. nuolaidos.

Stabtelėti prie šios parduotuvės jau verta ir naktibaldoms, kurie mėgsta vėlyvus pasivaikščiojimus po miestą. Mat šalia parduotuvės durų jau įrengtas kavos aparatas, tad pasigardžiuoti šiuo gėrimu jau galima bet kuriuo paros metu.

Šalia parduotuvės nuolat stabteli ir šiuo metu kalėdinių eglučių ieškantys šilutiškiai, nes žaliaskarės čia parduodamos vazonuose. Tai ypač modernu, nes po švenčių tokį medelį galima ir pasisodinti sodybos teritorijoje.