Naujųjų metų naktį petardos padegė automobilį, mušėsi vyrai ir darbavosi ilgapirščiai

sudege automobilis_melioratoriu_kvNaujametį savaitgalį Šilutės mieste ir rajone degė net trys automobiliai. Sausio 1-ąją gelbėtojų pagalbos kvietėsi sūnus, kuriam durų neatidarė garbaus amžiaus mama.

Būta ir daugiau įvykių – Naujųjų naktį, prieš pat vidurnaktį, Švėkšnoje pavogti du kompiuteriai ir telefonas (šeima patyrė 2 000 eurų nuostolį).

Šventinės nakties paryčiais naktiniame klube Šilutėje įvyko muštynės. Sausio 2-osios naktį smurto artimoje aplinkoje neišvengta ir Švėkšnoje.

Apie Naujametinio savaitgalio įvykius kalbėjomės su Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininku Rimantu Mačijausku ir Šilutės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininku Alvydu Balandžiu.

Liepsnojo automobiliai

Paskutiniąją 2016 metų dieną, likus kelioms minutėms iki vidurnakčio, buvo gautas pranešimas apie Šilutėje degantį automobilį „Audi A6 Avant“, turintį dujų įrangą.

Incidentas įvyko Pramonės gatvėje, automobilių aikštelėje, sprogus pirotechnikos gaminiui. Petarda prakirto „Audi“ degalų baką, iš kurio pradėjo lašėti kuras ir automobilis užsidegė. Dėl gaisro automobilio savininkai patyrė 3000 eurų nuostolį. Įvykis tiriamas.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie 2 val. 30 min., buvo gautas pranešimas apie degantį automobilį „BMW 545“, stovėjusį Melioracijos gatvėje, Traksėdžiuose.

Į įvykio vietą atvykus ugniagesiams, automobilis jau degė atvira liepsna. Netrukus ugnis buvo užgesinta. Gaisro metu išdegė automobilio salonas, nuo karščio išdužo langų stiklai, deformavosi kėbulas. Ugniagesiai atjungė dujų balioną, nes automobilis buvo su dujų įranga.

Spėjama, kad „BMW 545“ galėjo užsidegti dėl elektros instaliacijos gedimo.

Dar vienas automobilis degė sausio 1 dieną, apie 13 val., Švėkšnoje, kaimo turizmo sodyboje „Alsė“. Įtariama, kad „BMW X5“ irgi užsidegė dėl elektros instaliacijos gedimo.

Ugnį užgesino patys savininkai, tad ugniagesių pagalbos neprireikė. Gaisro metu išdegė automobilio elektros saugiklių blokas.

Sūnus nepateko į mamos butąNaujametinio savaitgalio_ivykiai_petardos

Pirmąją Naujųjų metų dieną, apie 17.20 val., gelbėtojus kvietėsi dėl savo mamos sunerimęs sūnus, mat 80 metų moteris neatidarė savo buto durų. Bendruoju pagalbos centro numeriu paskambinęs vyras paprašė pagalbos patekti į butą, esantį Šilutėje, Liepų gatvėje.

Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai į butą pateko laužtuvu išlaužę virtuvės langą. Atidarę buto duris, jie įleido medikus, policijos pareigūnus. Medikai apžiūrėjo buto savininkę – jos sveikata nebuvo sutrikusi.

Spėjama, kad greičiausiai garbaus amžiaus moteris buvo užsnūdusi ir negirdėjo sūnaus beldimosi į duris.

Policija: savaitgalis – neišskirtinis

Anot Šilutės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininko A.Balandžio, naujametį savaitgalį būta įvykių, tačiau jie neišsiskiria iš kitų savaitgalių įvykių.

Naujųjų metų naktį, apie 23.30 val,. išlaužus namų, esančių Švėkšnoje, plastikinį langą, iš vidaus buvo pavogti 2 nešiojami kompiuteriai ir fotoaparatas. Patirtas nuostolis įvertintas 2 000 eurų suma.

Tą pačią naktį paryčiais, apie 5.15 val., 22 metų vaikiną naktiniame klube, esančiame Šilutėje, Dariaus ir Girėno g., sumušė nepažįstami asmenys.

Sausio 2-osios naktį, apie 1 val. 49 metų švėkšniškis namuose smurtavo prieš bendraamžę žmoną. Įtariamasis sulaikytas.

Naujametė naktis prie Šilutės eglės taip pat praėjo ramiai. Toje vietoje patruliavo policijos pareigūnai, mat visada masiniai susibūrimai prižiūrimi atidžiau.

„Džiaugiamės, kad nei viešosiose vietose, nei keliuose rezonansinių nusikaltimų Naujųjų metų naktį Šilutėje neįvyko“, – reziumavo reagavimo skyriaus viršininkas.