Naujus dantis Klaipėdoje atkuria per dieną

DSC 2149Ruduo – geras laikas naujiems darbams pradėti ir seniai išsvajotiems  norams įgyvendinti. Ypač, kai tie darbai susiję su dantų sveikata ir grožiu.

„Mūsų klinikoje taikomos unikalios implantavimo metodikos naujais dantimis leidžia džiaugtis jau po dienos, – tvirtina Klaipėdos odontologijos  klinikos „Žavi šypsena“ vadovė Vaiva Paškevičienė – Žalienė pridurdama, kad gydymas jų klinikoje ne tik greitas, bet ir pacientams labai patogus bei neskausmingas.

Klinikoje taikomos žinomos Švedijos kompanijos sukurti ir pasaulyje pripažinti dantų atkūrimo sprendimai, kurie leidžia maksimaliai greitai ir patikimai gydyti net tik vieną ar kelis dantis praradusius, bet ir visų dantų netekusius pacientus.

„Malonu, kad mus žino ir mūsų klinikoje taikomas dantų atkūrimo metodikas vertina ne tik klaipėdiečiai, bet visos Vakarų Lietuvos žmonės. Nemažai pacientų atvažiuoja ir iš Šilutės krašto, – pasakojo aštuonerių metų implantavimo patirtį turinti gydytoja odontologė V. Paškevičienė – Žalienė.

Gydymas – greitas ir be skausmo

Gydytoja V.Paškevičienė – Žalienė sakė pastebėjusi, jog dėl žinių trūkumo ir nepagrįstų baimių žmonės vis dar vengia laiku kreiptis į odontologus. Pasak jos, dalis pacientų klaidingai galvoja, kad dantų atkūrimas ant implantų yra ilgas, sudėtingas ir skausmingas procesas

„Taip tikrai nėra, – užtikrino V.Paškevičienė – Žalienė. – Medžiagos ir metodikos, kurias taikau savo praktikoje, yra visais atžvilgiais pritaikytos žmogaus patogumui: dantys atkuriami jau tą pačią dieną, chirurginė invazija minimali, gydymas neskausmingas, o gijimas yra greitas ir sklandus. Svarbiausia yra tai, kad naujieji dantys atrodo ir funkcionuoja visai kaip nuosavi.“

Gydytoja džiaugėsi, kad jos gydyti pacientai savo įspūdžiais bei gautais rezultatais pasidalija su draugais, artimaisiais, kolegomis, todėl žinia apie jos vadovaujamoje klinikoje taikomus unikalius dantų atkūrimo metodus plinta iš lūpų į lūpas.

„Norime, kad ir Šilutės krašto žmonės kuo daugiau žinotų apie šiuolaikinės odontologijos siūlomas galimybes, todėl spalio 17 d. Šilutėje organizuojame nemokamą seminarą pacientams.

Pristatysime klinikoje taikomus dantų atkūrimo sprendimus bei nemokamai konsultuosime ir apžiūrėsime visus norinčiuosius. Žmonės patys galės įsitikinti mūsų siūlomų gydymo metodų efektyvumu“, – į organizuojamą renginį kvietė gyd. V.Paškevičienė – Žalienė.

Pašalinus sugedusį – iš karto naujas

Plačiau pristatydama odontologijos klinikoje „Žavi šypsena“ taikomus unikalius dantų atkūrimo sprendimus gydytoja odontologė V.Paškevičienė – Žalienė papasakojo, kad dantų implantas gali būti sriegiamas į ką tik pašalinto danties vietą.

„Vieno vizito metu pašalinamas beviltiškai sugedęs dantis, į jo šaknies vietą sriegiamas implantas, dirbtinė šaknis, ir ant jo iš karto tvirtinamas naujas laikinas dantis, kuris po kurio laiko pakeičiamas nuolatiniu. Toks danties atkūrimo metodas vadinamas momentiniu implantavimu“, – pasakojo gydytoja odontologė.

Pasak gydytojos, laikinas dantis atrodo labai estetiškai ir natūraliai. Taikant šį metodą nereikia laukti, kol užgis pašalintos danties šaknies vieta. Taip pat nereikia laukti, kol prigis implantas, kad ant jo būtų galima dėti naują dantį. Danties atkūrimo procesas nuo kelių mėnesių sutrumpėja iki kelių valandų. Šis pasaulyje pripažintas, greitas ir patikimas metodas ypač gelbsti tuomet, kai netenkama priekinių dantų.

Išimamus protezus pakeičia naujais dantimis

Paklausta apie tai, kaip yra gydomi daugumą dantų praradę, išimamus protezus nešiojantys pacientai, gydytoja odontologė V.Paškevičienė – Žalienė sakė, jog dantų implantai tokiems žmonėms yra tikras išsigelbėjimas.
„Ypač tai aktualu jaunesnio amžiaus pacientams. Jiems dar gyvenimas prieš akis, o su nepatogiais, prastai besilaikančiais ir nepatikimais protezais viskas tampa nebemiela. Daugelis jų labai nustemba sužinoję, kad šią problemą jie gali išspręsti vos per vieną dieną. O gauti rezultatai paprastai pranoksta visus jų lūkesčius“, – tvirtino gydytoja.

Į kliniką „Žavi šypsena“ atėjusiems gydytis bedančiams pacientams senieji išimami protezai per dieną pakeičiami neišimamais dantimis ant implantų. Šiems žmonėms gydyti yra taikoma unikali metodika, kuri leidžia visus vieno žandikaulio dantis atkurti tik ant 4 implantų.

Per vieną vizitą, jeigu reikia, pašalinami nebepatikimi ar sugedę savi dantys, įsriegiami 4 dantų implantai ir tą pačią dieną uždedami gražūs, patogūs, natūraliai atrodantys laikini dantys, kurie po kurio laiko pakeičiami nuolatiniais.
Tokiu būdu per vieną vizitą gali būti atkurti tiek vieno, tiek abiejų žandikaulių dantys.

Vos kelios valandos sugrąžina visavertį gyvenimą

Gydytoja V.Paškevičienė – Žalienė sakė, kad praradus dantis nereikėtų tenkintis laikinais, nepatikimais sprendimais, nes tai – tik beprasmis laiko gaišimas ir pinigų švaistymas. Be to, toks delsimas gali sukelti rimtų burnos ligų, infekcijų, po kurių dantų atkūrimas gali tapti kur kas sudėtingesnis.

„Dantų atkūrimas ant implantų, įvertinus šio metodo patikimumą ir ilgalaikiškumą, yra vertinga investicija į savo sveikatą. Juk tinkamai prižiūrimi naujieji dantys tarnauja visą likusį gyvenimą“, – tvirtino gydytoja odontologė. – Dažnas bedantis pacientas, pradėjęs gydymą nuo vieno žandikaulio dantų atkūrimo, jau netrukus be baimės ir abejonių kreipiasi dėl antrojo.“

Gydytoja patikino, kad per visus aštuonerius savo praktikos metus dar nesutiko paciento, kuris būtų gailėjęsis sugaišto laiko ar išleistų pinigų. „Šie žmonės vėl gali gyventi visavertį gyvenimą: plačiai šypsotis, nevaržomai bendrauti, valgyti mėgstamą maistą, aktyviai sportuoti. Tai dovana, kurią tikrai verta sau padovanoti“, – užbaigdama pokalbį sakė odontologijos klinikos „Žavi šypsena“ vadovė Vaiva Paškevičienė – Žalienė.

I.Kanto g. 42-2, Klaipėda
Tel.: (8 46) 213 813, 8 612 13 139
El. paštas info@zavisypsena.com
 www.zavisypsena.com