Naujus metus šilutiškiai pasitiko taikiai

IMGP9227„Galbūt išmokome švęsti“, – taip Naujųjų metų sutikimo nakties ramybę apibūdino Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro vadovas Liutauras Indriuška. Ankstesniųjų metų muštynės, badymasis peiliais prie centrinės miesto eglės, kur fejerverkus šaudyti renkasi miestiečiai, jau užmirštos ir šįmet nepasikartojo.

Ramia naktimi džiaugėsi ir ugniagesiai, sunkių nusikaltimų neužfiksavo policija.

Motiną mušė su magnetola

Šilutės rajono viešosios policijos skyriaus viršininkas Alvydas Balandis pasidžiaugė, kad šįmet prie eglės susirinkę miestiečiai buvo taikūs.

Vis dėlto smulkių muštynių buvo – gauti keli iškvietimai naktį dėl grumtynių mieste ir ryte – dėl šeimyninių konfliktų bei smurto artimoje aplinkoje.

Naujųjų metų išvakarėse, apie 17 valandą, 58 m. rusniškis sudavė savo 85 m. motinai į galvą. Smurto įrankiu vyras pasirinko magnetolą.

Atvykus pareigūnams nustatyta, kad prieš motiną sūnus smurtavo sunkiai apgirtęs – alkoholio matuoklis parodė 3 promiles. Nukentėjusioji paguldyta į ligoninę, o sūnus uždarytas areštinėje.

Apie 1 valandą nakties pareigūnai skubėjo Šilutėje, V.Kudirkos gatvėje, raminti besipešančias merginas – grupė jų sumušė 28-metę.

Tylėjo sirenos

Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro medikams ši Naujųjų metų naktis irgi nebuvo išskirtinė: žymiai daugiau iškvietimų ar ligonių nebuvo. Pasitaikė keli apsinuodijimo alkoholiu atvejai, tačiau sužalotų šventinių petardų žmonių ar kitokių nelaimių nebuvo. Tad PSPC vadovas L.Indriuška pasvarstė, kad galbūt šilutiškiai išmoko švęsti ramiai.

Tylėjo Naujųjų metų naktį ir Šilutės gaisrinių sirenos. „Rami naktis buvo“, – konstatavo Šilutės gaisrinės viršininkas Rimantas Mačijauskas. Vienintelis smulkus gaisras tąnakt – degęs konteineris.