Naumiestiškiai irgi gali

naumiestis as galiu2011 metai paskelbti savanorystės metais. Šią temą atitiko ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje vykęs tarpmokyklinis renginys, skirtas Jaunimo dienai.

Šiai progai skirtas renginys vyko jau aštuntą kartą. Šiemet jo tema – „Aš irgi galiu“. Džiugu, kad į šventę atvyko komandos iš Gardamo, Degučių, Juknaičių pagrindinių mokyklų, Švėkšnos „Saulės“ bei Žygaičių gimnazijų.

Mokyklų komandos parengė vaidybinį filmuką ar kita forma pristatė savo ugdymo įstaigą. Ir ko tik čia nebuvo! Juknaitiškiai pateikė apie mokyklą knygą, gimnazistai iš Švėkšnos – „Saulės žinias“, gardamiškiai – filmuotą medžiagą apie kelionę į Vokietiją, Žygaičių šokėjai įrodė, jog šokti galima tautinius ir šiuolaikinius šokius.

Vėliau dalyviai įsitraukė į mišrių komandų veiklą, atliko įvairias užduotis. Renginio vedėjos Paulina Mikelkevičiūtė ir Giedrė Pupšytė šmaikščiai bendravo su komandomis bei sirgaliais. Smagiai spėdami atsakymus, komandų nariai rinko taškus, šaradų spėjimai padėjo išaiškinti specialybių pavadinimus.

Pabaigoje renginio sumanytoja direktoriaus pavaduotoja Virginija Tamašauskienė ir socialinė pedagogė Daiva Lengvinienė sudaužė puodynę – tai simbolizavo, jog po vieną mes esame maža jėga, o kartu – galime daug. Kiekviena komanda namo išsivežė po šukę. Tai renginio temos užuomina kitai Jaunimo dienai.

Dalyviai gavo ir namų darbą kitiems mokslo metams: atlikti kuo daugiau savanoriškų veiklų, jas nufilmuoti ir kitais metais pristatyti renginyje.