Naumiestiškiai keliauja ir ruošiasi maudynėms

Žemaičių Naumiesčio seniūnijos bendruomenėms šiems metams iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų progamos skirti 2603 eurai. Naumiestiškiai jas išdalijo ekskursijoms rengti ir aplinkai puoselėti.

Dalį lėšų – 200 eurų – bendruomenės atstovai nutarė skirti labiausiai pažeidžiamų savo narių akiračiui plėsti – kelionėms.

Pirmieji savąją šios sumos dalį panaudojo Žemaičių Naumiesčio senjorai ir neįgalieji, išvykę į kelionę po Šiaulių rajoną.

Aplankytas Kryžių kalnas, Burbiškio dvaras, Šeduvos malūnas, kelionė visiems paliko neišdylančių įspūdžių.

Kita šios sumos dalis skirta socialinės rizikos šeimose augantiems vaikams, jie birželį bus nuvežti į Klaipėdos muziejų – delfinariumą.

Dar 200 eurų atiteko Žaliojo kalno papėdėje esančios „Time Team“ sporto aikštelės remontui, mat ji jau buvo gerokai suniokota. Remontas jau įpusėjo.

Visos sumos liūto dalį nutarta panaudoti Žemaičių Naumiesčio ir Degučių miestelių aplinkai tvarkyti. Žemaičių Naumiestyje prie kapinių, bažnyčios ir šarvojimo salės bus pastatyta suoliukų, dar du suoliukai atsiras Degučiuose. Prie abiejų šių miestelių tvenkinių bus įrengta po persirengimo kabiną, kai kur jau pastatytos šiukšliadėžės.