Naumiestiškiai suremontavo krepšinio aikštelę

naumiestis krepsinio aiksteleŽemaičių Naumiesčio seniūnijos bendruomenėms šiems metams iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų progamos buvo skirti 2603 eurai. Naumiestiškiai už šiuos pinigus jau surengė ir planuoja dar vieną ekskursiją, taip pat jau suremontavo Žaliojo kalno papėdėje esančią „Time Team” krepšinio aikštelę.

Seniūnas Jonas Budreckas sako, jog ši vietinių gyventojų pamėgta aikštelė jau buvo visai nuniokota. Jos remontui skirta 200 eurų, ir naumiestiškiai jau džiaugiasi tvarkinga sportui skirta vieta.

Taip pat prie aikštelės, kitose pamėgtose šio miestelio ir Degučių kaimo vietose buvo pastatyti nauji suoliukai.

Dalį lėšų – 200 eurų – bendruomenės atstovai skyrė labiausiai pažeidžiamų savo narių akiračiui plėsti – kelionėms. Pirmieji šiais pinigais pasinaudojo Žemaičių Naumiesčio senjorai ir neįgalieji, išvykę į kelionę po Šiaulių rajoną. Jie aplankė Kryžių kalną, Burbiškio dvarą, Šeduvos malūną, kelionė visiems paliko neišdylančių įspūdžių.

Kita dalis pinigų teks socialinės rizikos šeimose augantiems vaikams, kuriems planuojama surengti kelionę į Klaipėdos muziejų – delfinariumą.