Naumiestiškiai šventė nepriklausomybę

100 1339Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje tradiciškai paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena.

Tiesa, šiemet šventė atšvęsta kiek kitaip. Visą dieną vyko pilietiškumo ugdymui skirtos veiklos. Pirmos pamokos metu gimnazija dalyvavo akcijoje „Vėliavos kelias”, vykusioje gimnazijos kieme. Akcijos metu visi kartu giedojo Lietuvos himną, mokinės skaitė eiles, trispalvė keliavo iš rankų į rankas nuo penktokų iki abiturientų.

Dienos eigoje mokiniai dalyvavo susitikimuose su kariškiais ir jaunaisiais šauliais, socialiniais partneriais ir tėvais, projekto „Drąsinkime ateitį” dalyviais. Mokiniai diskutavo apie laisvę, ką jiems reiškia gyventi nepriklausomoje Lietuvoje.

Diena užbaigta šventiniu koncertu. Savo pasirodymus dovanojo Degučių skyriaus ir darželio-mokyklos mokinukai, Žemaičių krašto etnokultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Raskila“ ir jų vadovas Valerijonas Krutikovas.

Matėme šokių, girdėjome šilčiausių žodžių iš dainininkų bei svečių lūpų skirtų Lietuvai. Renginio metu apdovanoti gimnazijos geriausieji. Sveikinimo žodį tarė direktorius Liudvikas Genys. Koncertą organizavo direktoriaus pavaduotoja Virginija Tamašauskienė, vedė Laimonas Žvirblis ir Domantas Arnašius, renginio pabaigoje padėkoję visiems už puikiai kartu praleistą laiką.