Ne vienas Šilutės irkluotojas pasipuošė net dviem medaliais

irkluotojos luna_ivetaLiepos 7 d. Skuodo kūno kultūros ir sporto centro irklavimo bazėje vyko baidarių ir kanojų irklavimo varžybos antrajai Skuodo rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Skuodo, Klaipėdos, Plungės, Šiaulių bei Šilutės. Kartu su Šilutės sporto mokyklos irklavimo treneriais Nedu Bartušiu ir Romualdu Drungilu išvyko dešimt irkluotojų. Sportininkams pavyko iškovoti devynis medalius.

Prieš prasidedant varžyboms Skuodo priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai baidarių ir kanojų irklavimo varžybose parodė trumpą programą, kurios metu pateikė informaciją apie saugų elgesį prie vandens telkinių. Taip pat demonstravo parodomąjį skęstančiųjų gelbėjimą, pirmosios pagalbos teikimą.
irkluotoja heraldas_I_vieta
Šilutiškis Heraldas Kairys – perspektyvus irkluotojas, kuris kitokių medalių, nei auksiniai, pastaraisiais metais „neima“. Šįkart Heraldas pasipuošė dviem aukso medaliais. Jis 2003 m. gimusiųjų grupėje vienviete baidare 200 m nuotolį įveikė greičiausiai. Su komandos draugu Matu Petrauskiu Heraldas 2002-2003 m. gimusiųjų grupėje 200 m distancijoje greičiausiai irklavo dvivietę baidarę.

Matas taip pat pasipuošė dar vienu aukso medaliu, greičiausiai įveikęs 200 m nuotolį 2002 m. gimusiųjų grupėje.

Šilutiškiai Nedas Jurkevičius ir Ugnius Norkus išbandė jėgas 2005 m. gimusiųjų grupėje. 200 m distancijoje mūsiškiai irklavo vienvietes baidares ir pasidalijo antrąją ir trečiąją vietas. Nedui atiteko sidabras, o Ugniui – bronza.

Merginoms taip pat sekėsi puikiai. 2004 m. gimusiųjų grupėje Iveta Tamaševskytė  vienviete baidare trečia kirto finišo liniją ir pasipuošė bronza. O kartu su komandos drauge Lūna Siaurusevičiūte Iveta irklavo dvivietę baidarę ir iškovojo sidabro medalius.