Neaiškiomis aplinkybėmis mirė vaikinas, moteris ir vyras

221254-2560x1600Savaitgalis mūsų rajonui pažėrė net tris mirtis dėl neaiškių aplinkybių: Klaipėdos ligoninėje mirė galvos traumą patyręs vyras iš Vyžių kaimo, paslaptinga mirtis vidury Rudynų miško ištiko 17-metį vaikiną, o savo namuose Švėkšnoje naktį mirė iš vakaro blogai pasijutusi pusamžė moteris.

Penktadienio rytą į Šilutės ligoninę iš Juknaičių seniūnijos Vyžių kaimo dėl galvos traumos buvo atvežtas A.M. 55 m. Vyras netrukus tolesniam gydymui išvežtas į Klaipėdos ligoninę, kur tą pačią dieną, apie 17 val., mirė.

Pareigūnai sako, jog nuolatinės gyvenamosios vietos neturėjęs vyras kartais pagyvendavo reabilitacijos centre „Gabrielius“. Ar ir į ligoninę jis buvo atvežtas iš šio centro, nekomentuojama.

Rudynų miške, netoli miško keliuko, šeštadienio pavakarę rastas miręs 17-metis V.M. Išorinių smurto žymių ant vaikino kūno nepastebėta.

Pareigūnai spėjo išsiaiškinti tik tiek, kad iš namų išeidamas vaikinas artimiesiems pranešė tą vakarą namo negrįšiantis. Kas atsitiko miške ir ar vaikinas buvo blaivus, dar aiškinamasi.

O sekmadienio naktį savo namuose Švėkšnoje rasta mirusi 42-ejų R.M. Išorinių smurto žymių ir ant šios moters kūno nepastebėta.

Švėkšniškė sūnui vakare pasiguodė, jog jaučiasi blogai, bet, matyt, tikėdamasi, kad viskas praeis, nuėjo miegoti. Apie 1.15 val. moterį artimieji rado jau negyvą.