Neatsargūs pėstieji šaukiasi nelaimių keliuose

avarija berciskes k saugu senTamsiu paros metu, užmiesčio kelyje, ant kelio gulintis žmogus pravažiuojančiuosius sujaudino tiek, kad jie pranešė Bendrajam pagalbos centrui. Bet patys pranešėjai, apvažiavę kliūtį, nesiėmė apsaugoti gulinčio žmogaus ar perspėti kitus vairuotojus apie pavojų.

Kol į pranešimo vietą važiavo policijos ekipažas, kelio vingyje klūpojusį žmogų kliudė automobilis.
Incidentas trečiadienio vakarą įvyko Saugų seniūnijos Berciškės kaime.

Keliu Klaipėda – Šilutė važiavusi 33 metų Klaipėdos r. gyventoja, vairavusi „VW Passat“, pastebėjusi žmogų, staigiai stabdė ir tik dėl sustumto pakelyje sniego automobilis nenuvirto į griovį.

Automobilis kliudė klūpojusio vyriškio galvą. Atvykę greitosios pagalbos medikai sužalotą girtą 48 metų Saugų kaimo gyventoją išvežė į ligoninę.

Vairuotoja buvo blaivi. Moteris, kartu su ja važiavęs vyras bei du mažamečiai vaikai buvo sukrėsti įvykio.

Avarines situacijas pastaruoju metu dažnai sukelia ne tik neblaivūs asmenys, bet ir neapsvaigę pėstieji, kažkodėl manantys, kad net ir tamsiu paros metu gali bet kada įžengti į gatvę.

Antradienį tokia nelaimė įvyko Šilutėje, Klaipėdos gatvėje. Apie 8 valandą ryto 32-ejų šilutiškei N.T., vairuojančiai automobilį „Volvo S 80“, irgi nepavyko išvengti smūgio į žmogų. Prieš pat automobilį į važiuojamąją kelio dalį staiga įžengė 46 m. šilutiškė R.S., prietemoje gatvę sugalvojusi pereiti netgi ne pėsčiųjų perėjoje.

Po medikų apžiūros ji išleista gydytis į namus.

Vairuotojai prašo pėsčiųjų nerizikuoti savo ir kitų sveikata ar net gyvybe ir į gatvę (ir į pėsčiųjų perėją) žengti tik įsitikinus, kad arti nėra atvažiuojančio automobilio. Juk vairuotojui labai sudėtinga tamsoje pamatyti tamsiai apsirengusį žmogų, o staigiai sustabdyti automobilį apsnigtose ir apšalusiose gatvėse kartais būna neįmanoma.