Neblaivi vyrų kompanija trenkėsi į medį

IMG 4022Neblaivių vyrų kompanijai, kuri sekmadienio vakare, apie 18.50 val. važiavo Rusnėje esančiu Pakalnės kaimo keliu Rusnė – Pakalnė – Uostadvaris, prireikė medikų pagalbos, kai jų automobilis „Seat Inca“ trenkėsi į pakelės medį ir sustojo apsivertęs ant šono.

Kas vairavo nedidelį krovininį automobilį „Seat Inca“ ir kieno rankose tą vakarą buvo keturių keleivių gyvybės, policija dar aiškinasi. Mat avarijos vietoje iš 5 liko tik 4 vyrai, o dar vienas jų „draugas“ tuoj po įvykio paspruko…IMG 4025

Automobilis nuvažiavo nuo kelio, kliudė medį ir atsistojo ant šono. Trys iš 4 avarijos vietoje buvę vyrai – 28 m. M.G., 24-erių J.S. ir 21-erių J.P. – buvo sužeisti, jie išgabenti į Šilutės ligoninę. Vėliau po apžiūros vienas iš jų paguldytas į ligoninę, kiti du išleisti gydytis ambulatoriškai.

Avarijos liudininkų teigimu, iš apvirtusio automobilio ant kelio išbyrėjo ne tik detalės, bet ir alaus skardinės, rūkytos žuvys. Visi penki vyrai iš pažiūros atrodė girti. Visų į ligoninę patekusių vyrų paimta kraujo girtumui nustatyti.

Eismo įvykio metu smarkiai apgadintas ir automobilis.