Neblaivus buvęs Rusnės kunigas padarė avariją ir pabėgo iš įvykio vietos

Vairuotojas automobilyje gėrė alkoholį. / Gintaro Vaičekausko ("Balticum" TV laida "Reidas") nuotr. Trečiadienį Klaipėdos policijos pareigūnai po miestą vaikėsi girtutėlį mašinos vairuotoją, kuris paspruko iš avarijos vietos. Buvęs liuteronų kunigas, šiuo metu turintis nuosavą verslą, magistralėje kliudė mašiną ir pabėgo.

Incidentas nutiko greitkelyje Kaunas-Klaipėda ties Vėžaičiais.

„Volvo“ automobiliu, ant kurio stogo buvo raudonas švyturėlis, didelius greičiu pralėkė pro „Honda Civic“ ir jį kliudęs veidrodėliu bei visu mašinos šonu, nestodamas nuvažiavo Klaipėdos link.

Nukentėjusios mašinos vairuotojas apie įvykį pranešė policijai.

Klaipėdos kelių policijos biuro Magistralinių kelių priežiūros būrio patruliai pastebėjo švyturėliu padabintą automobilį įvažiuojantį į Klaipėdą.

Nusekę paskui jį, mašiną surado Klaipėdos turizmo mokyklos kieme.

Pareigūnui priėjus prie automobilio, jo vairuotojas sėdėjo mašinos viduje ir gėrė alkoholį.

Gintaro Vaičekausko ("Balticum" TV laida "Reidas") nuotr. Gintaro Vaičekausko ("Balticum" TV laida "Reidas") nuotr. Gintaro Vaičekausko ("Balticum" TV laida "Reidas") nuotr. Gintaro Vaičekausko ("Balticum" TV laida "Reidas") nuotr. Gintaro Vaičekausko ("Balticum" TV laida "Reidas") nuotr.

Paklaustas, ką jis čia daro, vairuotojas mėgino aiškinti, kad jį iš namų išvijo žmona ir pasakojo gana painią istoriją. Vyras tikino, kad esą net nežino ar padarė avariją, o į Klaipėdą esą atvažiavo iš Raseinių.

45-erių Ridui T. įvykio vietoje buvo nustatytas 2,4 prom. alkoholio girtumas.

Klaipėdos rajono policijos komisariate vyras nenoriai sakė, kad jis anksčiau klebonavęs evangelikų liuteronų parapijoje Pagėgių savivaldybėje. Anksčiau Ridas T. buvo ir Rusnės kunigu.