Neblaivus prie vairo įkliuvęs šilutiškis siūlė kyšį ir siautėjo areštinėje

vilniaus-policijos-akcija-cekoniskese-50647eee1ba11Sekmadienio popietę, Šilutės rajone, kelyje patikrinimui sustabdyto automobilio „Nissan Primera“ vairuotojas, kuris už vairo sėdo neblaivus, norėdamas išvengti atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą policijos pareigūnams bandė įsiūlyti kyšį.

Neblaivaus vairuotojo kelionė baigėsi areštinėje.

58 metų vairuotojas, Šilutės rajono gyventojas, automobilį vairavo būdamas apgirtęs – jam nustatytas 2,20 promilių (vidutinis) girtumo laipsnis.
Siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą, vyriškis pareigūnams bandė įsiūlyti 100 litų kyšį, kuris pažeidėjui užtraukė baudžiamąją atsakomybę. Dėl bandymo papirkti valstybės tarnautoją pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sulaikytas ir patalpintas į areštinę, neblaivus vairuotojas neatgailavo. Atvirkščiai – elgėsi agresyviai, apgadino areštinės sienas ir sulaužė joje stovėjusią spintelę.

Kelių eismo taisyklių pažeidėjui už vairavimą apsvaigus nuo alkoholio gresia administracinė atsakomybė. Šilutės rajono gyventojui taip pat teks atsakyti ir už bandymą papirkti valstybės tarnautoją bei emocijų proveržį areštinėje.