Neblaivus rusniškis policijos pareigūnams pasiūlė 1000 litų kyšį

1219166837kysisSekmadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnams įkliuvo jaunuolis, kuris, siekdamas išvengti atsakomybės dėl padaryto KET pažeidimo, pasiūlė pareigūnams 1000 litų kyšį.

Apie 10 val. Rusnėje (Šilutės r.) patruliuojantiems policijos pareigūnams įtarimų sukėlė Donelaičio gatve važiuojantis žalsvas „Citroen Xsara Picasso“.

Automobilis buvo sustabdytas, o nuo jį vairuojančio rusniškio 25-erių D.A. gerokai dvelkė alkoholiu. Kartu automobilyje buvęs keleivis 24-erių A.Š. taip pat atrodė apsvaigęs. Patikrinus jaunuolių girtumą alkoholio matuokliu, vairuotojui buvo nustatytas vidutinis, 1,94 promilės, girtumo laipsnis, o jo draugui – vidutinis, 2,19 promilės, girtumas.

Kadangi automobilį vairavęs vyrukas neblaivus prie vairo policijai įkliuvo ne pirmą kartą, greitai suprato itin griežtos atsakomybės neišvengsiąs, todėl pasiūlė patruliams 1000 litų, kad šie pažeidimo nefiksuotų.  

Dėl tokio pasiūlymo pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą, o jaunuoliui teks atsakyti ne tik už vairavimą pakartotinai išgėrus, bet ir už kyšio davimą.

Policija primena, kad už valstybės tarnautojo papirkimą arba bandymą papirkti įstatymas numato baudą, laisvės apribojimą, areštą arba laisvės atėmimą iki septynerių metų.