Neįgalieji aplankė Jūrų muziejų

Šilutės neįgaliųjų draugijos nariams net ir žiemą netrūksta aktyvumo. Ar šalta, ar lyja, jie aktyviai dalyvauja užimtumo būreliuose ir vis laukia pirmininkės Laimos Micienės pasiūlymo keliauti.

Visi su džiaugsmu sutiko aplankyti Klaipėdos jūrų muziejų – delfinariumą. Į kelionę gausiai rinkosi neįgalieji iš Šilutės miesto, iš Katyčių, Juknaičių, Rusnės, Vainuto, Kintų seniūnijų. Teko ieškoti net dviejų autobusų, nes norinčiųjų buvo net 70.

Pirmininkė L. Micienė pasirūpino, kad neįgaliems žmonėms nereikėtų stovėti eilėje prie kasų, visi jaukiai laukė kavinukėje. O štai ir nuostabiųjų delfinų pasirodymas: šie įspūdingi šiltakraujai vandens žinduoliai jau nuo 1993 metų dalyvauja pasirodymuose ir sėkmingai veda jauniklius. Delfinų ir Kalifornijos jūrų liūtų pasirodymas „Žaliasis spindulys“, sukurtas režisieriaus Mykolo Vildžiūno, atskleidė natūralią gyvūnų elgseną, jų grožį, jėgą, norą bendrauti ir išdykauti su žmonėmis. Pasirodymą lydėjo įspūdingos vaizdo projekcijos.

Šilutiškiai aplankė ir muziejų, o tada, kupini įspūdžių ir geros nuotaikos grįžo į Šilutę, kur kavinėje „Klumpė“ jų jau laukė gardi vakarienė.

Už puikią kelionę visi dėkoja pirmininkei L. Micienei ir tikisi, kad ji nepristigs įdomių idėjų, organizuodama kitas keliones ir renginius. Taip pat visi dėkojame autobusų vairuotojams už kantrybę.

Renata RUTIENĖ, draugijos narė