Neįgalieji aptarė nuveiktus darbus

neigalieji nuveikti_darbai3Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Micienė, kaip ir kasmet pavasarį, bundant gamtai, pabudino ir visus rajono neįgaliuosius – sukvietė išklausyti ataskaitą apie nuveiktus praeitų metų darbus. Šiemet susirinkimas sutampa su linksma pavasario švente – Tarptautine moters diena.
Gausus būrys lemties bičiulių iš Šilutės miesto ir seniūnijų rinkosi išklausyti ir kartu prisiminti, kur visi kartu keliavome, ilsėjomės, pramogavome.
Pirmininkė L. Micienė išvardijo, kokios per 2019 metus buvo teikiamos paslaugos įgyvendinat socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektą, priminė surengtas šventes, keliones. Ji dėkojo draugijos darbuotojams už gerai atlikus darbus, padalinių pirmininkams ir visiems nariams už aktyvų dalyvavimą draugijos veikloje.

Finansinę ataskaitą pateikė buhalterė Vaida Paškauskienė, perskaitytas ir revizijos komisijos patikrinimo aktas. Draugijos nariai vienbalsiai gerai įvertino veiklą, klausimų nebuvo.

Geros nuotaikos pliūpsnį moterims dovanojo Ado Nausėdos atliekamos dainos, Eugenijos Jafimovienės, Lilijos Žąsytienės ir Onos Milkovienės eilės, skirtos moterims. Humoro grupės „Botagėlis“ atlikėjai moteris pasveikino atlikę gulbių šokį, užimtumo būrelio „Mėta“ narės savo veiklą pristatė surengusios pačių gamintas vaišes. Aptarę nuveiktus darbus, prisiminę linksmai praleistas akimirkas smagiai bendravome prie arbatos puodelio, planavome naujas keliones ir pasižadėjome būti dar aktyvesni.