Neįgalieji aptarė nuveiktus darbus

neigaliuju ataskaitinisŠilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Dulkytė, kaip ir kasmet kovo mėnesį, visus rajono neįgaliuosius sukvietė į draugijos salę išklausyti nuveiktų darbų per 2015 metus ataskaitos.

Susibūrimas sutapo su tarptautine Moters diena, tad visos moterys buvo pakilios nuotaikos. Taip pat visas susirinkusias moteris pasveikino Seimo pirmininkės pavaduotojas Kęstas Komskis ir Šilutės rajono savivaldybės mero Vytautas Laurinaitis –  „Būkite visuomet mylimos, sveikos ir laimingos!“ Visų moterų rankose sužydėjo tulpių žiedai.

Pirmininkė L.Dulkytė prisiminė praėjusius metus, kiek ir kokių socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems buvo suteikta. Tai skalbimo, maudymo paslaugos, kuriomis 63 žmonės pasinaudojo 710 kartų, asmeninio asistento paslaugų suteikta 217 kartų, siuvimo ir floristikos būreliuose dalyvavo 33 žmonės, o iš viso buvo 987 apsilankymai.

Moterų ansamblyje „Kvietkelis“ ir kapeloje „Šilo aidai“ dalyvauja 22 žmonės, jie nuolat vyksta ir į rajono bei seniūnijų šventes. Sunkiai vaikštantys draugijos nariai buvo atvežami ir parvežami. Paminėtos visos šventės ir kelionės.

Baigdama ataskaitą pirmininkė dėkojo darbuotojams už gerai atliekamus darbus, padalinių pirmininkams ir visiems nariams už aktyvų dalyvavimą draugijos veikloje. Finansinę ataskaitą kaip panaudotos projekto lėšos, pateikė buhalterė Vaida Paškauskienė. Darbai įvertinti vienbalsiai – gerai.

Moterims koncertavo kolegų iš Šilalės kapela „Akmena“ ir visiems tai buvo malonus siurprizas. Smagiai šilutiškiai klausėsi ir saviškių ansamblių – „Kvietkelės“ ir „Šilo aidų“, o po linksmybių visi bendravo prie pačių vaišėmis padengto stalo.