Neįgalieji dalyvavo respublikiniame sąskrydyje

 

neigalieji saskrydisVisos Lietuvos neįgaliųjų draugijų nariai kasmet renkasi į sąskrydį nuostabaus grožio kampelyje Pasvalio rajone, Balsių malūne. Šiemet Šilutės neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Micienė gavo specialų kvietimą į sąskrydį atsivežti draugijos moterų ansamblį „Šilainė“ (vad. Antanas Kmita). Šilutiškių paprašyta koncertuoti tūkstantinei žiūrovų miniai.

Į sąskrydį vyko ne tik dainininkai, bet ir pilnas autobusas sirgalių – iš viso 51 narys. Visi pasipuošė trispalvėmis juostelėmis, vėliavėlėmis. Kodėl? Ogi tai vienintelė proga visiems respublikos neįgaliesiems kartu paminėti Baltijos kelio 30-metį.

Visos delegacijos sutiktos su muzika, visi galėjo gėrėtis bendraminčių iš kitų rajonų rankdarbių įvairove, o kas norėjo – susipažinti ir su galinga karine technika.

Žinoma, atvykusiųjų būreliuose matėsi daug jaunų ir vyresnių žmonių, nepakylančių iš neįgaliojo vežimėlio, arba žingsniuojančių pasiremiant kasdiene savo drauge – lazdele. Bet visų akys kalbėjo ką kita – jos švietė susitikimo džiaugsmu, gera nuotaika, o visiems aplinkiniams linkėjo sveikatos.

Visi skanavo gardžią košę, plojo romų ansamblio „Sare Roma“ nariams ir solistui Ištvanui, kurių dainos taip išjudino visus, kad vieni dainavo kartu, kiti jau šoko – abejingų neliko.

Nuskambėjus šilutiškių pasirodymui pirmininkė L. Micienė gavo kėdainiškių kvietimą rugpjūčio mėnesį dalyvauti jų rengiamoje vasaros šventėje.

Išvykdami visi dėkojome organizatoriams už gražias akimirkas ir puikai praleistą laiką.