Neįgalieji dalyvavo respublikiniame sąskrydyje

 

neigalieji saskrydisVisos Lietuvos neįgaliųjų draugijų nariai kasmet renkasi į sąskrydį nuostabaus grožio kampelyje Pasvalio rajone, Balsių malūne. Šiemet Šilutės neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Micienė gavo specialų kvietimą į sąskrydį atsivežti draugijos moterų ansamblį „Šilainė“ (vad. Antanas Kmita). Šilutiškių paprašyta koncertuoti tūkstantinei žiūrovų miniai.

Į sąskrydį vyko ne tik dainininkai, bet ir pilnas autobusas sirgalių – iš viso 51 narys. Visi pasipuošė trispalvėmis juostelėmis, vėliavėlėmis. Kodėl? Ogi tai vienintelė proga visiems respublikos neįgaliesiems kartu paminėti Baltijos kelio 30-metį.

Visos delegacijos sutiktos su muzika, visi galėjo gėrėtis bendraminčių iš kitų rajonų rankdarbių įvairove, o kas norėjo – susipažinti ir su galinga karine technika.

Žinoma, atvykusiųjų būreliuose matėsi daug jaunų ir vyresnių žmonių, nepakylančių iš neįgaliojo vežimėlio, arba žingsniuojančių pasiremiant kasdiene savo drauge – lazdele. Bet visų akys kalbėjo ką kita – jos švietė susitikimo džiaugsmu, gera nuotaika, o visiems aplinkiniams linkėjo sveikatos.

Visi skanavo gardžią košę, plojo romų ansamblio „Sare Roma“ nariams ir solistui Ištvanui, kurių dainos taip išjudino visus, kad vieni dainavo kartu, kiti jau šoko – abejingų neliko.

Nuskambėjus šilutiškių pasirodymui pirmininkė L. Micienė gavo kėdainiškių kvietimą rugpjūčio mėnesį dalyvauti jų rengiamoje vasaros šventėje.

Išvykdami visi dėkojome organizatoriams už gražias akimirkas ir puikai praleistą laiką.

TRUMPA TEKSTINĖ REKLAMA SU NUORODA 60€/MEN.