Neįgalieji džiaugiasi erdvesnėmis patalpomis

Šilutės rajono neįgaliųjų draugija, daug metų veikusi Tilžės gatvėje, prieš nepilnus metus persikėlė į naujas patalpas Tulpių g. Kurį laiką spraudęsi poroje patalpų, praėjusią savaitę neįgalieji sulaukė geros žinios: jiems paskirti dar keli kambarėliai.

Šilutės neįgaliųjų draugija šiuo metu vienija daugiau nei 300 narių iš visų rajono kampelių. Pirmininkė Laima Dulkytė sako, kad vien šiemet į draugiją jau įstojo 25 nauji nariai. Pasak pirmininkės, persikėlus į Tulpių gatvę vietos ypač trūko užimtumo būrelių veiklai. Tačiau neįgaliesiems buvo duotas pažadas, jog spaustis jiems teks neilgai, jog ieškoma galimybių jiems suteikti daugiau erdvės.

Naujose patalpose neįgalieji kurį laiką patalpomis dalijosi su sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Šilutės viltis“. Neseniai „Šilutės vilties“ nariams paskirtos kitos tame pačiame aukšte esančios patalpos, tad atsilaisvino iki šiol jų buvę užimti kambariai.

O Šilutės neįgaliųjų pirmininkė L. Dulkytė buvo pakviesta į savivaldybę pasirašyti sutartį dėl draugijai skiriamų dar dviejų kambarių.

L. Dulkytė vedžiodama po neįgaliųjų erdves rodo administracijos, užimtumo ir kitus kambarius, džiaugiasi, kad dabar draugija turės ir salę, kurioje galės vykti didesni renginiai.

Kol kas tos salės kampe sudėlioti floristų kūriniai, tačiau jau netrukus jie bus perkelti į tam skirtą kambarį.
„Kuriose patalpose kokios veiklos vyks, dar svarstome ir tariamės, bet labai džiaugiamės, kad Savivaldybės vadovai savo pažadą ištesėjo“, – sako pirmininkė.