Neįgalieji gaivinosi plaukiodami laivu

Plieskiant 30-ies laipsnių karščiui Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos nariai suko galvas kur pasislėpti nuo karštos saulės.

Dėl karantino ilgai nesimatę bendraminčiai pramogavo plaukdami laivu iš Rusnės link Mingės.

Draugijos pirmininkė Laima Micienė išgirdusi narių mintis, netruko suorganizuoti pasiplaukiojimą laivu iš Rusnės link Mingės. Norinčių keliauti ilgai ieškoti nereikėjo, po ilgo karantino ir nesimatymo su bendraminčiais ši kelionė sujudino ne tik šilutiškius, bet ir Katyčių bei Vainuto neįgaliuosius. Per porą dienų susidarė pilnutėlė grupė – 45 keleiviai.

Didelė šventė ir puiki pramoga buvo tas pusdienis ant vandens, stebint pakrančių grožį, vandens lelijas, būriais plaukiančias baltakakles gulbes. Gamtos mylėtojai malonesnės vietos neras, juk mes gražiausio Lietuvos kampelio – pamario gyventojai. Didelis džiaugsmas buvo lėtai plaukiant matyti pakrančių žalumą, puošnias kaimų gyvenvietes, Ventės rago švyturį. Jokie Turkijos paplūdimiai neatstos to gamtos grožio, kokį turime mes, tik reikia įvertinti tai ką turime. O ir oras šiemet tam labai palankus.

Ši mūsų kelionė sutapo su Joninių išvakarėmis, o juk tokiame būryje visada atsiranda Jonų, Janinų ir Rasų. Tad ir ąžuolo lapų vainikai buvo skirti jiems – varduvininkams. Grupėje atsirado ir neseniai jubiliejų atšventusi Filomena Šveikauskienė, turėjome ir dvi Laimutes – pirmininkę ir Laimą ir Biliūnienę, jų galvas taip pat papuošėme vainikais. Kelionės metu vaišino laivo kapitonas Algis Dirsė – nuoširdžiai dėkojame jam už žuvienę ir puikią gido misiją kelionės metu.

Taip pramogaudami, susitikę seniai matytus draugus užmiršome karantiną, kasdienius rūpesčius ir ligas. Į namus grįžome su viltimi kuo greičiau išgirsti naujus pirmininkės sumanytus maršrutus.