Neįgalieji keliauja po rajoną ir Lietuvą

 neigalieji delfinariumeŠilutės rajono neįgaliųjų draugijos narių namuose neužrakina nei metai, nei ligos: šiemet jau pabuvoję ne vienoje įdomioje Lietuvos vietoje, prieš keletą dienų net 87 neįgalieji išsiruošė į Lietuvos jūrų muziejų – delfinariumą.

Toks gausus būrys vos tilpo dviejuose autobusuose. Nuvykę stebėjome devynių delfinų ir trijų jų trenerių pasirodymą ir visi buvome sužavėti šių gyvūnų protavimu ir bendravimu su žmonėmis.

Pasisėmę gerų emocijų, pasukome Kretingos link, į Padvario kaime esančią “Vienkiemio” sodybą. Čia apžiūrėjome senovinių buities rakandų muziejų, pasivaikščiojome įdomiai įrengtoje aplinkoje, papietavome, o tada pasukome namo.

Prieš porą savaičių draugijos pirmininkė Laimutė Dulkytė suorganizavo ir kelionę po Rusnės salą – Nemuno deltos regioninį parką. Nors Rusnė – ranka pasiekiama, bet įsitikinome, kad mes jos visai nepažįstame, kad čia yra daug įdomių vietų ir verslų. Lankėmės žuvies apdirbimo įmonėse, susitikome su žolininke Valentina Baužiene, kuri papasakojo apie gydomąsias žolelių galias, o regioniniame parke mūsų laukė gardi žuvienė.

Už šias įsimintinas akimirkas labai dėkojame savo pirmininkei L.Dulkytei.