Neįgalieji pasitiko Raudonojo gaidžio metus

neigaliuju draugijos_nauji_metaiŠilutės rajono neįgaliųjų draugijos nariai sako, kad 2016-ieji jiems prabėgo kaip viena sekundė, nes darbai ir renginiai vijo vienas kitą.

Ir gruodį draugijos patalpose virė darbas. Floristikos būrelio vadovė Zinaida Mikelionis visą mėnesį gamino šventinius suvenyrus, atvirukus, kuriuos draugijos pirmininkė Laimutė Micienė išsiuntinėjo į neįgaliųjų namus.

Nemažai iš lovos nepakylančių draugijos narių aplankėme namuose su dovanėlėmis.
neigaliuju draugijos_nauji_metai_1
Artėjant Naujiesiems didžiulė graži draugijos narių šeima susirinko išlydėti kaprizingą Beždžionėlę ir pasitikti Raudonąjį gaidį.

Draugijos salė, kaip visada, buvo pilnutėlė. Visi susėdo prie šventinio stalo, nukloto pačių pagamintų skanėstų.
Pirmininkė Laimutė priminė per metus nuveiktus darbus, pasidžiaugė, kad draugiją papildė 49 nariai. Tylos minute pagerbti Anapilin išėję 6 draugijos nariai.

Popietės dalyvius linksmino ansamblio „Kvietkelės“ vadovas Antanas Kmita. Apie stalus šmirinėjo metus baigianti Beždžionėlė (šilutiškė Jolanta Martinkienė), o ateinančius metus simbolizavo Gaidelis (G.Martinkus iš Juknaičių) su savo ponia Vištele (J.Mažutienė iš Saugų).

Visi dainavo, šoko, vaišinosi ir, be abejo, laukė Kalėdų senelio. Senelio (Saulius Ivanauskas) būta išmanaus – rogėmis atskriejo ir be sniego, nešinas dideliu dovanų maišu. Senelis pageidavo, kad dovanas visi užsidirbtų dainomis, šokiais, eilėraščiais. Na ir prasidėjo soliniai ir duetų pasirodymai…

Pabendravę su bičiuliais, gavę dovanų, visi skirstėsi dėkodami draugijos aktyvui už puikią popietę, linkėdami vieni kitiems laimingų ir sveikų 2017 metų.