Neįgalieji pažino Dzūkijos kraštą

 neigaliuju kelioneKelionių sezoną jau atidarė Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos nariai – jie aplankė dainingąjį ir grybingąjį Dzūkijos kraštą.

Visi nekantriai laukė pažinties su kurortiniu miestu Druskininkais, o ypač visus traukė Druskininkų vandens pramogų parkas. Ten pramogoms buvo skirtos 3 valandos, per jas visi užmiršo ligas, rūpesčius, sugrįžo į vaikystę: linksmai nusileidinėjo nuo kalnelių, grožėjosi po įspūdingu kupolu esančia baseinų zona, iš kurios galima matyti Nemuno panoramą, galynėjosi su bangomis jūros bangų baseine, gaivinosi burbulinėse voniose. Tos 3 valandos prabėgo kaip viena.

Po šių pramogų visi pasuko į šalia esančią kavinę, išpuoštą akvariumais ir vandens takeliais. Vėliau aplankėme žiemos sodą, o tolimesnis maršrutas vedė į Grūto parką, kur visi prisiminė sudėtingą savo ir šalies praeitį.

Keliautojų laukė ir staigmena, kuri nebuvo įtraukta į maršrutą, – tai Merkinės piramidė. Čia mus sutiko šios stebuklingos vietos savininkas Povilas, kuris papasakojo piramidės atsiradimo paslaptis, klausėmės jo atliekamų giesmių.

Visi esame dėkingi draugijos pirmininkei Laimai Dulkytei už įspūdingą kelionę, o vairuotojui Arūnui Prozoraičiui ačiū už šiltą dėmesį neįgaliam žmogui, už rūpestį kelionės metu ir nuoširdžius patarimus.