Neįgalieji surengė popietę „Pasijuokime kartu“

 

neigalieji melagiu_dienaBalandžio 1-oji – juokų, pokštų, linksmybių diena, o ši tradicija atkeliavo net iš prosenelių laikų. Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Micienė prieš keletą metų pradėtą tradiciją minėti šią dieną, pratesė ir šiemet.

Surengėme linksmą popietę „Pasijuokime kartu“, į kurią susirinko draugijos nariai iš visų padalinių. Po pirmininkės sveikinimo žodžio ir linksmų anekdotų, šventę pradėjo humoro grupė „Botagėlis“, sukurta vykdant socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektą. Jos nariai parodė linksmą šių dienų nutikimą „Parduodu vyrą“, kuriame vaidino Saulius Ivanauskas, Renata Rutienė, Lilija Žąsytienė, Irena Reikertienė, Zinaida Mikelionis.

Savo pasirodymu džiugino ansamblis „Šilainė“ ir jo vadovo Antano Kmitos dainos. Draugijos sveikuolių būrelio „Mėta“ nariai paruošė salę ir stalus.

Dėkojame prie šventės prisidėjusiems Eugenijai ir Antanui Savickams, Danutei Auškalnienei, Danutei Židonienei, Irenai Gedmintienei, Onutei Vismantienei, Almai Kromelienei, Zitai Alūzienei, Jolantai Kunijauskienei.