Neįgalų bendramokslį apiplėšę šilutiškiai sulaikyti nepraėjus parai

sad kidŠilutės policijos pareigūnai sulaikė ir pareiškė įtarimus jaunuoliams, kurie praėjusį pirmadienį apiplėšė neįgalų savo bendramokslį.

Vasario 11-ąją apie 23.30 val. Čiūtelių kaimo (Saugų sen.) ribose keliu einantį 26-erių vaikiną pastebėjo pro šalį Klaipėdos link važiavusi šilutiškių ketveriukė.

Agresyviai nusiteikę jaunuoliai, kurių vienas mokosi kartu su nukentėjusiuoju toje pačioje mokykloje, sustojo ir išlipę iš automobilio ėmė mušti neįgalų savo pažįstamą.

Be gailesčio pasidarbavę kumščiais ir kojomis, vyrukai atėmė iš nukentėjusiojo kuprinę su pinigais, dokumentais, mobiliojo ryšio telefonu, alkoholiniais gėrimais.

Dėl plėšimo Šilutės policijoje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, o maždaug po paros pareigūnai sulaikė visus keturis nusikaltimo bendrininkus.

Pažįstamą asmenį apiplėšusiems 19-24 metų šilutiškiams netrukus buvo pareikšti įtarimai, paskirtos kardomosios priemonės. Du iš sulaikytų jaunuolių – teisėsaugai žinomi asmenys.

Daug laiko pareigūnams neprireikė surasti ir pagrobtiems daiktams – didžioji dalis jų buvo aptikta vieno iš įtariamųjų automobilyje.

Ikiteisminis tyrimas dėl įvykdyto plėšimo Šilutės policijoje toliau tęsiamas.